azi am ascultat prima data

ma duc acasa... :roll:
nush dac am sa aud multe noutati acolo dar in fine..
azi n-am ascultat nimika nou
tot vekituri amintiri shi streomuri
 
nelu..... da eu iaka ii scris sms-uri.. da el imi da bip-uri inapoi.. shi gata...... el ganeshte cu tatu... amush am sa-l sun acasa..... desi nu prea cred ca o sa dau de dansul....

iaka amu ascult God - Copycat (cover version Lacrimosa) tare super piesa!!!!
 
cum viata metaliuga? tot bun? shi frumos...s-a mai colorat ceva intre timp? poate chiar a shi inverzit afara...sau ninge...dar oricum e bine, nu?
AB4 feat Verdict - nu-ti fa griji.... ti-am spus sa nu-ti faci griji? :ciupos:
 
tot e foarte bine......... iaka inca nu ninge.. dar poate maine seara o sa ninga.. la Concert Offertorim... :wink: :crazy: :crazy:

iaika azi am ascultat prima data Virgin Black.... ash ade tare m'o rupt..... amu ascult:
Virgin Black -adorned in ashes
 
HELP

Poate nu se potriveste cu tema topicului, dar am nevoie de ajutorul vostru.


Poate ati vazut la OPT reclama de la Moldcell -> fantasy si pe fundal era o melodie foarte frumoasa. Cum se numeste cintecul? Cine o cinta?

Va rog foarte mult, cine ma poate ajuta.
 
azi am ascultatprima data o bucatica din cantecul celor de la
Bloodhound Gang - Kiss me where it smells funny
concluzia: Ei is nebni!!!! :crazy:
 
Metaliuga said:
azi am ascultatprima data o bucatica din cantecul celor de la
Bloodhound Gang - Kiss me where it smells funny
concluzia: Ei is nebni!!!! :crazy:
:band:
ii vashe ys tare ciotkie... am vazt vre-o 2-3 performasuri de-a lor live - canta ghini!
 
[K], eu shtiu ca ei is ciotkii.... eu in sensul bun al cuvantului am zis ca-s nebuni..:)
iaka lu' frati'meu ii plac tare...... :)
 
Azi mi-am pus Cd-ul cu Crematory.... si am observat ca pe le mai erau 2 formatii... Betray My Secrets si Darkseed...... am Cd-ul acesta de vre-o 3 ani.. si pana acum ascultam doar Crematory.. dar iata azi am ascultat si aceste 2 formatii care mi s-au parut destul de faine..:)
 
nishte manele kykacioase......
icon_puke.gif
 
Cadaveria - Call me.......... tare ni-o plashet!!!!!!
recomand la toti.............!!!!!!! ter vesel. tare fain!!!!!!!
 
Back
Top