BANI PE INTERNET!!!!

bandrei80

New Member
Hello, fratilor,

am asa o mare problema de discutat cu voi. Am cunoscut in Romania baieti care castiga bani seriosi cu Internetul. Unii chiar isi pun servere acasa si fac bani cu surf, email, chat platit si altele. Se fac bani seriosi nu gluma!!! Rusii tot povestesc ca castiga bani cu asta. Noi de ce nu am putea???

Acuma MAREA intrebare, exista in toata moldova asta cineva care sa se fi ocupat concret cu asa ceva si sa fi primit un CEC??? Daca DA, atunci de la ce firma, si daca NU, care au fost motivele???? Eu am primit fara sa-mi fi dat seama, un CEC de 5$ de la o firma din SUA si scrie pe el ca este pentru faptul ca m-am inscris la ei pe site. Cool inseamna ca daca cineva trimite, atunci SE POATE!!! In rest am primit o gramada de lucruri gratis de pe site-uri de genul www.freestuff.ru De ce sa nu primesc si niste CEC-uri cu bani daca tot ma conectez la internet.

Este un mod foarte usor de a castiga bani, si daca merge atunci facem si aici un sistem din asta (daca nu exista) de referali si castigam cu toti!!!

Numai bine!!!![/b]
 
Salut

Am auzit si eu de asa firme, dar sa fiu cinstit nu prea cred in toate aceste povesti si in bani "usori", nimic nu cade asa pur si simplu din pod ... iti dar ei tie citivai centi pentru un click sau pentru o scrisoare pe care o citesti acolo, dar bupa citvai timp, cred ca tot te vei satura ... dar fiecare cu alegerea si cu timpul sau ... dar pur si simplu pentru mine, timpul meu valoreaza mai muilt decit sa stai si sa faci plic pe niste banere, sau sa vizitezi nustiu ce site .... dar in fine, fiecare cu parerea sa ...
iata citevai site de acest gen :

www.hardmoney.go.ro
www.hardmoney.home.ro
www.alxx.home.ro
www.win-money.home.ro

Mai poti sa vorbesti cu baietii de la Fratzia (www.fratzia.net) despre aceasta chestie, caci stiu 100% ca ei au legaturi serioase cu asa firme ...

Detalii referitor la Fratzia, nici nu stii iti, poate vrei sa-i vizitezi :tucel: :
Contact Info:
Atom Guy
Moldowey 1211, Lincon, 4300, ROMANIA
Tel: +4065211211
e-mail: root@fratzia.net
 
Back
Top