Barbat cu 2 Sotii...

Melania

Moderatoare sexoasa
....situatia e clara....

ati putea sa traiti in asa formula? ma refer daca ar fi legal permis concubinajul barbatului cu mai multe femei.....

...si vreau sa vad ce zic si baietii la acest capitol.....Dragilor, voi ati rezista? (si nu ma refer doar la sexual, .....mai este financiar, emotional....)
 
asemenea vis nu mi-as dori...:lol: sotiile trebuie sa aiba sentimente fata de sot si una fata de alta :lol: sa nu fie "starshaia jena " si "liubimaia jena". da cum de locuit cu ele? fiecare cu casa si masa aparte? au sa mai apara si copii care au sa inceapa sa se ciondaneasca intre ei care e mai superb si care e mai iubit de tata. tre sa le faci si grafic "nocturn". numai dezavantaje!!! :lol: reiesind din faptul ca in Moldova numarul barbatilor e mai mic ca al femeilor, s-ar putea sa fie primita si la noi vre-o lege care ar permite sa ai 2 si mai multe sotii.... unii cu o soacra nu se descurca pina la capat- da ce o sa faca cu 2 :lol: ?
 
Melania said:
....situatia e clara....

ati putea sa traiti in asa formula? ma refer daca ar fi legal permis concubinajul barbatului cu mai multe femei.....

...si vreau sa vad ce zic si baietii la acest capitol.....Dragilor, voi ati rezista? (si nu ma refer doar la sexual, .....mai este financiar, emotional....)

2 sotii???? stai ca inca nu stiu daca cu una am sa dovedesc :-)
 
...eu una categoric NU NU si iar NU....cred ca sunt prea posesiva....dar dac as vedea ca barbatelu meu se atinge de cealalta, as flokaio 100 pudov!!!

sa va zic un caz....voi cam toti o stiti pe prietena mea Marcusor - fata blonda cu tzitze mari....so, odata cineva drag mie in prezenta mea asa delicat si atent sa bagat la ea....si ea la fel de delicat nu sa dat in laturi..... :-x :evil: :-x :tu_mori: :-x :evil: :-x :tu_mori: ohohooooo, in acceasi clipa o zburat Marcusor de pe pat....

....asa ca nici un fel de doua!!!!
 
Nie vape ni s pari strana, c temka asta o diskiso Miss Melania...ota nito..da paliubomu' pa barabanu!
Nii vaeta niar i pofig ... cum triesc aelal a sor nva maldavenii!
 
Melania said:
sa va zic un caz....voi cam toti o stiti pe prietena mea Marcusor - fata blonda cu tzitze mari....

care blonda cu tzitze mari? si cit de mari daca nu-i secret ?
 
A, nu, eu sunt convis de totala naturaletze a ambelor, doar ca situatzia cu :

Nu este tzitza mai mare,
Decat cea de mulgatoare. :lol:

mi-a adus aminte de film { de altfel o foarte interesanta realizare 8) - mi-as dori sa aiba o parte a doua }. :D
 
arina said:
vreau si eu silicoane
Atunci vei fi actrita din rolul principal in noua parte a filmului. :D

Eu sunt regizorul. 8) Avem nevoie urgenta de doi doctori care sa se razboiasca pentru cinstea de a-ti face implantul, si incepem productia...

Dar stii ca o sa tremuri, clantanind din dinti, jumatate din timpul aparitiei tale, din cauza durerilor post operatorii ?
Insa arta cere sacrificii, nu ? :wink:
 
arina: da cum, ceva nu-i in regula cu "fructele" tale. vrei asa tare silicoane ? is prea mici? da poate-s lasate in jos? :)
Tu trimite vreo fotografie si noi deamu te-om sfatui sa-ti spui sau nu silicoane :P
 
hei, va cam abateti de la tema si aberati muuult aiurea, :lol:

haide lume sa revenim la subiect

mi-ar placea sa am 2 sotii, dar inca nu stiu daca ma voi simti atat de bine cu 2, fizic nu-s probleme, emotional-who the f*ck know

si apropo de pesimiti, hei chiar crezi ca nu iti ajunge combustibil? Dar cazuri in care femeea nu rezista si tu ai faceo inca de vre-o 6 ori peste ai auzit? Atunci ce sa fac? Sa o chinui in continuare? Nope, imi gasesc mai multe amante, e si mai ieftin, e si mai convenabil
 
barbat cu 2 sotii,spre exemplu e sunt pentru ca barbatul sa aiba o sotie dar sa luam cum e viata acuma mai des intilnesti barbat cu 2 sotii si de aici se incep multe probleme pentru unii barbati sa aiba 2 sotii e normal,bine inteleg cind financiar esti indestulat dar cind si asa nu te vezi din saracie mai umbli cu paile in cap,eu nu sunt de acord cu 2 sotii dar si mina in foc nu o pun pentru ca viata e schimbatoare din pacate
 
...iata....a trecut ceva timp de atunci....lucrurile sau limpezit in capu meu....poate si in a lui.....da poate nu sau limpezit dar pur si simplu nu ma mai doare atit de mult......

...acum inteleg.....nu e corect si nici nu e normal sa ai 2 sotii.....tot acum am inteles....dupa atita timp.....ca nu as vrea sa fiu nici prima si nici a doua.....ci unika.....

dupa atita timp...dupa atita timp...dupa atita timp.....de parca miar fi zmusm cineva acesti ani din viata mea....

nu.....

dragostea e in 2...e pentru 2........si nicidecum altfel!

acum stiu sigur asta
 
Back
Top