Barbatii care nu saruta?!

Iti place sa saruti?


  • Total voters
    53
O adevarata aventura sa citesti topicu' asta de la cap la coada.. :D

Existau emisiuni pe discovery in care era explicat fenomenul sarutului.. nu mai tin minte exact ce ziceau.. dar mi se pareau relevante.

fetele se inteleg mai bine, sunt mai iubarete, mai senzuale, mai lipsite de orgolii si temeri.. de aceea poate si cel mai placut sarut din cate am experimentat a fost cu o fata.

Imi repugna ideea de lesbianism, deci n-as putea sa merg mai departe de atat cu o fata.

Mie sarutul imi pare un gest venit din suflet, un mod sublim de a exprima afectiunea si placerea de a interactiona fizic cu o persoana. Cum altfel decat prin sarut ai putea sa-ti manifesti starea? Chiar si in intimitate cand ai de ales intre diversele gesturi, tot vine tendinta de a saruta, instinctiv; dintre toate optiunile tot sarutul e de baza.

Trebuie sa fie destul de trist si plictisitor sa vezi lumea in alb-negru, sa te gandesti la germeni, la mandrie, la calcularea dozelor de orgoliu, in loc sa te abandonezi si sa traiesti.
 
Kara;216455 said:
o avea sperma gretoasa si puturoasa :eek:

si care e problema ta referitor la cum e sperma mea, ah? nu ti-e indiferent, avind in vedere ca oricum nu o sa ai niciodata ocazia de a o gusta? pentru fete ca tine imi pun prezervativul, daca tot ai intrebat...ca sa ma protejez de atitudinea ta de fata virgina si/sau batrina....
 
jerry_r;216530 said:
si care e problema ta referitor la cum e sperma mea, ah? nu ti-e indiferent, avind in vedere ca oricum nu o sa ai niciodata ocazia de a o gusta? pentru fete ca tine imi pun prezervativul, daca tot ai intrebat...ca sa ma protejez de atitudinea ta de fata virgina si/sau batrina....

macho-zasranetz :)
 
jerry_r;216530 said:
si care e problema ta referitor la cum e sperma mea, ah? nu ti-e indiferent, avind in vedere ca oricum nu o sa ai niciodata ocazia de a o gusta? pentru fete ca tine imi pun prezervativul, daca tot ai intrebat...ca sa ma protejez de atitudinea ta de fata virgina si/sau batrina....

Tu cu ajutorul prezervativelor te protejezi de anumite atitudini..? :D

Invincibil om.
 
si in general, ce v-ati luat voi de mine a? ideea forumului ca fiecare sa-si spuna parerea vizavi de tema lansata, nu sa critice parerile altora....ce, credeti ca ma puteti obliga sa gindesc ca voi, sau credeti ca ma puteti intimida? ia mai duceti-va-n pula mea de obositi, sugemia-ti sperma si urina, uritilor
 
jerry_r;216567 said:
si in general, ce v-ati luat voi de mine a? ideea forumului ca fiecare sa-si spuna parerea vizavi de tema lansata, nu sa critice parerile altora....ce, credeti ca ma puteti obliga sa gindesc ca voi, sau credeti ca ma puteti intimida? ia mai duceti-va-n pula mea de obositi, sugemia-ti sperma si urina, uritilor

:D cu sau fara prezervativ?

da pt. urita nu te iert
 
jerry_r;216567 said:
si in general, ce v-ati luat voi de mine a? ideea forumului ca fiecare sa-si spuna parerea vizavi de tema lansata, nu sa critice parerile altora....ce, credeti ca ma puteti obliga sa gindesc ca voi, sau credeti ca ma puteti intimida? ia mai duceti-va-n pula mea de obositi, sugemia-ti sperma si urina, uritilor

Ba forumul implica si critica parerilor altora... de aia e forum... sa zic ce cred si sa sa-mi exprim dezacordul cu tine... nu te obliga nimeni sa gandesti altfel decat gandesti... prostia e distractiva uneori... :D
 
ma, da nu credeam ca atit de limitati sunteti in gindire...voi probabil va plictisiti si numai asteptati sa va luati de cineva,da? nu-i nimic, eu o sa va arat la toti, va distrug cretinilor
 
Ok, incep eu.

Scuza-ma jerry_r , TU meriti sex oral. Din plin. Si in pauze, sa te mingie alea doua gemene :D
 
jerry_r;216567 said:
si in general, ce v-ati luat voi de mine a? ideea forumului ca fiecare sa-si spuna parerea vizavi de tema lansata, nu sa critice parerile altora....ce, credeti ca ma puteti obliga sa gindesc ca voi, sau credeti ca ma puteti intimida? ia mai duceti-va-n pula mea de obositi, sugemia-ti sperma si urina, uritilor

Da ce a mai degenerat tema, asa mai ales in ultimele doua pagini...

jerry_r, nu se ia nimeni de tine tata, dar se pare ca tu esti agresorul. Iar te rog nu ne distruge, stiu ca o poti face, dar iarta-i ca nu stiu ce fac.:rolleyes:
 
jerry_r;216590 said:
ma, da nu credeam ca atit de limitati sunteti in gindire...
Pai de acum vei sti...
jerry_r;216590 said:
voi probabil va plictisiti si numai asteptati sa va luati de cineva,da?
Cum ai ghicit? Probabil esti un geniu de descoperit inca :D...
jerry_r;216590 said:
nu-i nimic, eu o sa va arat la toti, va distrug cretinilor
Super! Va distrug cretinilor... imi place formularea asta... :)... e ca intr-un film cu Van Dame inainte ca el sa ii bata pe toti baietii rai si sa castige titlul de cetatean de onoare!
 
In Sex and the City, era un episod in care insasi Samantha, marea libertina, refuza sa il sarute pe un barbat deosebit de unsuros dupa sexul oral. Se poate si invers chiar si la cele mai profi, se pare. :)
 
am vazut si eu episodul acela, dar era altfel.....ceva gen ei nu-i placea gustul spermei lui si deci nu voia sa-i faca oral, cred.....apoi au convenit ca el sa guste putin din sperma sa si daca o sa-i placa, atunci ea tot restul vietii ii va face oral si ii va inghiti sperma....el a gustat, normal ca a mimat ca nu e nimic gretos, si in concluzie samanta a continuat sa-i faca oral si sa inghita...cam asa se termina, din cite imi amintesc.....
 
Back
Top