Barbatii grasi

Eu cred ca barbati sint lenteaii. Ei nu vor sa se uite dupa sanatatea sa. Pentru ei sint vpadlu sa merg la sala sportiva.
 
nu socot barbatii de 90 kg grasi:))eu is barbat de 90 kg,am un 1m 76 cm,is militar american si nam gram de grasime pe mine:)nu cred ca teoria de 90 kg ca gras lucreaza in cazul meu,in rest ce pot zice intradevar in moldova babrbatii nu le pasa cum arata,asa eram si eu cu 7 ani in urma cind venisem prima data in america,dar acum atrag atentie mai mare infatisarii mele,cum arat,ce ar gindi fetele daca mar vedea la o plaja,sigur nu e sexy sa ai burta,de aia si trebuieste sa ai grija de tine. ceea ca barbatii nu prea au grija de ei in moldova e vina pe deoparte a fetelor din moldova,ele ar trebui sa ridice un pic standartele,daca barbatii ar fi respinsi de fete mai des din cauza ca is grasi atunci barbatii sar gindi altfel despre fizicul lor:)
 
Of iar exemplare de inteligenta... unu' cu generalizari... altul cu ale sale 90 de kile de carne de tun. Bai omule... gras inseamna sa ai kg de grasime in exces cu o greutate totala mai mare decat media pentru o anumita inaltime. Dar cum ca nu stii sa discriminezi aceste 2 situatii nu ma mir ca esti soldatsel american.:D
 
adrenalina said:
pigyye si umbreon v-ati luat jucariile si v-ati dus de aici daca nu aveti ceva de spus la tema. sau va alegeti cum niste puncte in plus si fara mesaje private. multumesc de atentie :D

Ei hai si tu acum... nu fi rea... :floare:... e pentru binele comun... vrei sa ne faci martiri?:D

sprin_us said:
imi place cum multe persoane in moldova le place...
Si mie tot imi place cum multe persoane in moldova le place...

sprin_us said:
vad ca moldovenii decit am plecat din molodva sau retardat un pic nu inteleg limba romina:)
Ah, tu scriai in limba romana? Nu cred ca si-a dat seama cineva :D.

sprin_us said:
...eu miam expus parerea,caci daca nu ma gresesc aceasta e scopul forumurilor...
Da, bun... si ce vrei acum? Aplauze? Expunerea unei pareri poate implica si o critica, adica, parerea mea despre parerea ta, daca iti place asa mai tare.

sprin_us said:
si eu eram gras ca si voi cu 3 ani in urma dar alergatul si efortul fizic te modeleaza si te face sa te simti mai bine despre infatisare si...
Pai si cu dragostea cum facem? Sentimentele? Eu credeam ca-s frumusetea interioara e suficienta... ah, daca sunt obez nu am drept la dragoste? :trist:

Eu vreau sa inteleg de unde ai scos informatia cum ca fetele made in moldova se intalnesc neaparat cu grasi? Intotdeauna am stiut ca se intalnesc cu cine le place mai tare... iar atractia fizica depinde si de aspect... cat de cat.
 
ok, de data asta o s afiu buna si nu o sa dau pe nimeni afara.... dar daca mai faceti offtopic din asta de gradinita, poate ma razgandesc. exista mesaje private. masurati-va muschii acolo... aici se masoara doar kilogramele in plus... asa ca mars de aici. discutia asta va disparea si daca mai aveti dulcegarii sa va spuneti, o faceti pe tema de la offtopic sau prin mesaje private... sau scrieti-i omului pe email, daca tot il flutura pe aici.
 
Eu am fost un barbat gras si cu burta, aveam 118 kg, la 1,82 m, dar am slabit.
Nici macar mie nu-mi placea de mine, dar sa ma gandesc si la ce spuneau femeile despre mine. Eram greoi, suflam greu cand faceam efort (de orice natura :-)), ce mai un purcel.
Greu, dar am reusit sa dau jos din kg si acum incerc sa ma mentin pe la 85kg.

Cat despre femei, recunosc cu mana pe inima ca nu-mi plac cele grase.....sorry, nu vreau sa se supere nimeni, dar nu le percep sexualitatea.
 
de fapt,consider ca tot ce este in surplus=strica.iar daca nu mergeti la sala din anumite motive,nu-i nici o problema.......o muzica mai ritmata si dansati fratilor pana mor vecinii(de jos).Mai rau este ca unii considera ca un om sanatos trebuie sa fie neaparat si gras......si sunt atat de multi....
 
lup;207374 said:
Eu cred ca barbati sint lenteaii. Ei nu vor sa se uite dupa sanatatea sa. Pentru ei sint vpadlu sa merg la sala sportiva.

Asta este! Si ma refer si la mine. Cind eram la liceu faceam des sport. Insa de cind am venit la Chisinau la studii nu stiu cum lenea e mai mare, si la majoritatea colegilor la fel.
 
moda la barbatii moldoveni este burta mare si gura care pute (scuzati de detalii). ar trebui sa aiba mai mare grija de felul in care arata!
 
christina1984;214276 said:
moda la barbatii moldoveni este burta mare .....
ce sa faci daca asa ne-au educat .. ca e la moda cu burta mare .. iaca asa si umblam ;)
macar fetele moldovence sunt una ca una top models, cele mai destepte prin uni si deam moldovenilor le e mai usor pe suflet... iaca or disparea ultimii moldoveni si atunci insfirsit o sa fie bine in lume.
 
christina1984;214276 said:
moda la barbatii moldoveni este burta mare si gura care pute (scuzati de detalii). ar trebui sa aiba mai mare grija de felul in care arata!

Ah da, tu tot esti probabil genul de cirpulitsa care crede ca daca a trecut prin labele turcilor face parte, prin deductie logica, din vechea aristocratie engleza ? :)
 
Umbreon;214379 said:
Ah da, tu tot esti probabil genul de cirpulitsa care crede ca daca a trecut prin labele turcilor face parte, prin deductie logica, din vechea aristocratie engleza ? :)
Umbreon, esti de-a dreptul nesimtit, cum sa-i spui ca e "carpulitza"? De pe ce piedestal iti permiti sa pui etichete?
De unde vine deductia ca ar fi avut treaba cu turcii? Chiar si asa, nu a nici un drept moral sa i te adresezi in felul asta.
Nesimtirea asta mai trebuie sa aiba si limite; internetul e o jungla pentru cei care se comporta ca orangutanii.
 
Umbreon;214379 said:
Ah da, tu tot esti probabil genul de cirpulitsa care crede ca daca a trecut prin labele turcilor face parte, prin deductie logica, din vechea aristocratie engleza ? :)

din comentariul pe care l-ai facut se vad clar complexele tale de barbat nerealizat...am sot turc si am facut ambii facultate in statele unite...in plus nu cred ca nationalitatea defineste persoana...
 
christina1984;214402 said:
din comentariul pe care l-ai facut se vad clar complexele tale de barbat nerealizat...am sot turc si am facut ambii facultate in statele unite...in plus nu cred ca nationalitatea defineste persoana...
poate nu o definesete dar ca o predefineste e sigur.
studiile in state nu spune atat de mult despre capacitatile intelectuale si persoane, minim nu pe toti impresioneaza america .. cu exceptia taranilor in Trucia ;)
 
Processor;214406 said:
poate nu o definesete dar ca o predefineste e sigur.
studiile in state nu spune atat de mult despre capacitatile intelectuale si persoane, minim nu pe toti impresioneaza america .. cu exceptia taranilor in Trucia ;)

si a taranilor moldoveni de neamu' tau
 
Processor;214406 said:
poate nu o definesete dar ca o predefineste e sigur.
studiile in state nu spune atat de mult despre capacitatile intelectuale si persoane, minim nu pe toti impresioneaza america .. cu exceptia taranilor in Trucia ;)

ha ha ha mai taranule, nu cumva crezi ca faci parte din neamul aristocratilor? trezeste-te la realitate si mai da jos complexele si aerile tale si pe urma comenteaza pe forumuri despre altii! ce stii tu despre soarta oamenilor pe care nici nu-i cunosti si la nivelul carora probabil doar sa visezi poti. prostule!
 
Back
Top