Barbatii grasi

colinda;214412 said:
ha ha ha mai taranule, nu cumva crezi ca faci parte din neamul aristocratilor? trezeste-te la realitate si mai da jos complexele si aerile tale si pe urma comenteaza pe forumuri despre altii! ce stii tu despre soarta oamenilor pe care nici nu-i cunosti si la nivelul carora probabil doar sa visezi poti. prostule!
Si tu arunci judecati cel putin in cunostinta de cauza... meriti o medalie.:D

christina1984 said:
moda la barbatii moldoveni este burta mare si gura care pute (scuzati de detalii). ar trebui sa aiba mai mare grija de felul in care arata!
Sunt foarte curios de unde stii asta. Nu de alta, dar pentru o statistica atat de precisa si adevarata ar fi trebuit sa studiezi niste milioane de exemplare. Exemplul patern, fratern si prima dragoste din clasele primare nu se pun, asta ca sa stii...:D
 
PiggyEFromHell;214421 said:
Si tu arunci judecati cel putin in cunostinta de cauza... meriti o medalie.:D


Sunt foarte curios de unde stii asta. Nu de alta, dar pentru o statistica atat de precisa si adevarata ar fi trebuit sa studiezi niste milioane de exemplare. Exemplul patern, fratern si prima dragoste din clasele primare nu se pun, asta ca sa stii...:D

vai, nu cumva ai simtit focul arazand pe codita de porculet? te simti cumva lezat de cuvintele mele?
majoritatea colegilor/prietenilor moldoveni (barbati) cand aud de o fata moldoveanca care se intalneste cu vre-un strain sau ca a avut o aventura, sau ca are succese la invatatura peste hotare... devin plin de ciuda si gelozie.
 
genarlizarea, etichetarea, statisticile idioate si mai ales punerea in discutie a vietii personale - cele mai proaste alegeri din cate poti face atunci cand postezi un mesaj pe un forum. Fetelor, baieti, e absolut inutila paruiala asta
 
hmmm...barbatii grasi...de ce ?femei grase nu exista?...iar ca sa mirosi intr-un anume fel nu-i neaparata nevoie sa fii gras...pana la urma , mai mult conteaza greutatea creierasului,decat a corpului.
 
Olga...;214475 said:
hmmm...barbatii grasi...de ce ?femei grase nu exista?...iar ca sa mirosi intr-un anume fel nu-i neaparata nevoie sa fii gras...pana la urma , mai mult conteaza greutatea creierasului,decat a corpului.

dupa spusele madamei exista exclusiv doar modloveni grasi .. moldovence grase nu exista nu au existat nici pomina nu mai spun si de inaltimea moldovencelor cum stim de regula inaltime un metru si kepka.. , si nu doar atat ci toti moldovenii sunt grasi si burduxosi si inca si nici scoala nu au facut .. si nici prin 100 top companies nu mai ajung sa lucreze .. si .. si .. si ..
pe cind moldovencile sunt toate una ca una .. top models .. 175-185, figurnye .. cu universitati la harvard si nu numa umbla la scoala ci prind si la minte si inca si mai au si un job extraordinar de bun si primesc 90-100K$ si si si .. nustiu numai pe ce planeta este moldova ceia .. chiar am devenit curios .. asa burduhos cum sunt ;) vreu sa fac cunostinta cu asa macar una hai ca poate nu mai pun eu mana pe buca ei da sa-mi satisfac curiozitatea
cit pe ce era sa uit de dorit sa fie si vegetariana, sa nu fumeze si .. si si :) .. ca nu suport mirosurile urate
 
Processor;214478 said:
...cit pe ce era sa uit de dorit sa fie si vegetariana, sa nu fumeze si .. si si :) .. ca nu suport mirosurile urate

Ai incurcat site-ul., cauta asa fete pe site-urile unde moldovencele vor sa se marite cu straini :)... Cind ai avut ultima data podruga :)?

Petrica, in comparatie cu tine, Cristina ii maritata si scrie putin mai corect ;)
 
dictionar;214483 said:
Ai incurcat site-ul., cauta asa fete pe site-urile unde moldovencele vor sa se marite cu straini :)... Cind ai avut ultima data podruga :)?

Petrica, in comparatie cu tine, Cristina ii maritata si scrie putin mai corect ;)

eu nu le caut pe formul asta si nici pe site-rulie in cauza tot nu :) , doar am devenit curios in privinta perfectiunii madamelor ce fac statistica moldovenilor.
ca-i maritata sa shie sanatoasa .. doar ca se pare ca nu este satisfacuta ;)
ps .. ce si tu cunosti exclusiv doar moldoveni burduhosi ? :D
 
tu nu esti burduhos, asta stiu precis ;), da nu cred ca ea a vrut sa generalizeze, are dreptate in privinta ca unii barbati moldoveni tind sa-si creasca burta incit sa se rastoarne deasupra curelei de la pantaloni si sa le ajunga puna la buze, da asta tendinta mai mult la patanii shei pizdosi, care imbla cu papusi de lac, borsetca de kele si in costium sportiv... Insa cred ca specimentul ista ii pe cale de disparitie. Referitor la miros nu ma pot pronunta, nu am de unde sti, in cercurile in care ma invarteam nu erau din astea.
 
de fapt, eu cred ca in moldova sunt mai multe femei peste greutatea buna...adica, chestia asta incepe pe dupa 40 de ani... si nu de la bine sunt asa...
 
am sot turc si am facut ambii facultate in statele unite
hm... iar:
si a taranilor moldoveni de neamu' tau......... mai taranule..........prostule
ti se trag de la facultatea in state sau de la sotul turc? cel mai probabil de la complexul locului tau de bashtina, au?
 
khama;214505 said:
hm... iar:

ti se trag de la facultatea in state sau de la sotul turc? cel mai probabil de la complexul locului tau de bashtina, au?

presupun eu ca tot buchetul impreuna si a creat produsul care ne-a povestit cum sunt toti moldovenii.
O persoana cu un nivel suficient de inteligenta si studii poate sa presupuna, ca daca ea-persoana a ajuns sa faca studii si mai stu eu ce super top model cu succese profesionale extraordinare , atunci nu e exclus faptul ,ca semeni care la fel de provenienta sunt din MD si care au o posibila aceiasi evolutie a soartei da poate si 2-3 ori si mai si exista undeva pe globul acesta . Faptul ca ea nu ia intalnit pana acum nu neaga nicum posibilitatea existentei lor.
Si faptul ca nu ia reusit sa-si gaseasca un moldovan de treaba si a trebuit sa se multumeasca cu un turc, nu cred ca ar trebui s-o stimuleze sa faca generalizari urate la adresa moldovenilor. Cred ca e cel mai reusit sa scrie ca din alegerea care a avut-o trucul i-a satisfacut mai multe asteptari, si ne ramane sa ne bucuram pentru ea, si poate sa regretam ca poporul moldav a devenit mai putin numeros cu inca o persoana.
 
Processor;214674 said:
... si poate sa regretam ca poporul moldav a devenit mai putin numeros cu inca o persoana.


sau poate mai numeros ;) plus un turc si niste moldo-turcusori, niste moldcelli mititei :D
 
dictionar;214676 said:
sau poate mai numeros ;) plus un turc si niste moldo-turcusori, niste moldcelli mititei :D

sa dee dumnezeu sa fie asa dar .. am observat tendinte opuse la unii compatrioti , in special cand sunt atitudini negativiste la ce provine din MD, si cazul madamei pare sa nu fie exceptie... adica cel mai verosimil ca turcii au mai castigat o persoana care pe langa toate le mai e si fidela pe langa faptul ca e dispusa negativ fatza de moldoveni ..
 
las sa fie fidela si turcilor, insa insa nu in schimbul adoptarii unei pozitie negative fata de ceea ce tine de tara ei...
 
dictionar;214680 said:
las sa fie fidela si turcilor, insa insa nu in schimbul adoptarii unei pozitie negative fata de ceea ce tine de tara ei...

pai daca o intelege ea asta ..
la posturile de Tv germane inclusiv ARTE (Francez-German) am vizionat candva cateva filme documentare despre femeile ce locuesc in turcia .. si care din cind in cand mai sunt si petruite pana la moarte ca acum 2000 de ani in urma .. nu mai pomenim de alte ciudatenii ingrozitoare.
 
ma scuzi, Processor, dar faza ca "nu a fost in stare sa isi gaseasca un moldovan cumsecade..." ii mai mult decat amuzanta si patetica. cine esti tu sa iti dai cu parerea despre sotul ei? si sa il minimizezi in baza etniei. esti mai inchis la minte decat cristina, asta ii sigur si deja comentariile la tema denota o frustrare personala legata de faptul ca nici tu nu ai fost considerat un moldovan de treaba la un moment dat....


iti place sa se faca astfel de presupuneri despre tine? cred ca nu... asa ca fa bine si abtinete-te data viitoare sau iti dau atac la persoana. acelasi lucru si pentru dictionar, ca vad ca tare ii place sa se bage in sufletul altora si sa pozeze in domnisoara plina de etica si corectitudine.
 
Processor;214684 said:
pai daca o intelege ea asta ..
la posturile de Tv germane inclusiv ARTE (Francez-German) am vizionat candva cateva filme documentare despre femeile ce locuesc in turcia .. si care din cind in cand mai sunt si petruite pana la moarte ca acum 2000 de ani in urma .. nu mai pomenim de alte ciudatenii ingrozitoare.


Am vazut si eu odata la Discovery un film despre un sat din Romania, despre case raschite cu o baba fara dinti si niste adolescenti care asa s mai hlizäu in fata strainilor care faceau filmul despre satul lor, ca daca nu as fi fost din Moldova chiar as fi crezut ca in toata Romania e asa cum era in satul respectiv ;)...

chiar daca eu iubesc ARTE si Phoenix si ZDF, ap nu mai cred chiar tot ce arata acolo... Jurnalistii is suibectivi :P ...

Insa faza ucisului femeilor cu pietrele ii aseeasi fignea ca in cazul dihaniilor bete din Moldova, care isi bat sotiile pina mai le ucid, ce sa mai zic de pedofilii si violatorii nemti blonzi cu ochi albastri... Asa cazuri nefericite, unde oamenii dau dovada de salbaticism, poti sa le gasesti in toate tarile, inclusiv si cele foarte bine economic-dezvoltate...
 
Back
Top