Bastardostan sau Republica Moldova?

filipovici, numele este ala care este, noi nu putem face nimic, dar numind tara bastardostan, yi jignesti pe toti care locuiesc acolo, si tin sa'ti aduc aminte ca desi voteaza comunistii ei oricum sunt romani, asa ca nu fi bou
 
zopiryon said:
filipovici, numele este ala care este, noi nu putem face nimic, dar numind tara bastardostan, yi jignesti pe toti care locuiesc acolo, si tin sa'ti aduc aminte ca desi voteaza comunistii ei oricum sunt romani, asa ca nu fi bou

Repet, Bastardotsan = bastard stalinist. Nu traiesti intr-o "tara" ale carei frontiere au fost desenate personal de Stalin?

Iar bou esti tu si cu tot neamul tau de mankurti.
 
Filipe, mai e o opiune: provincia romneasc Basarabia (n cadrul Romniei). Te rog, pune-o i pe ea.
 
Pai ei mereu au contestat titlul de Bastardostan. Problema e c n-am citit toate mesajele, dar mi pot da seama cam ce s-a scris pn ai ajuns la acest subiect. Zop e suprat pe tine c nu-l urti la fel de mult cum l urte el pe Roca. Asta e explicaia. :)
 
lia said:
Pai ei mereu au contestat titlul de Bastardostan, problema e c . N-am citit toate mesajele, dar mi pot da seama cam ce s-a scris pn ai ajuns la acest subiect. Zop e suprat pe tine c nu-l urti la fel mult cum l urte el pe Roca. Asta e explicaia. :)

Un complexat resentimentar, ca atatia pe acest forum.
 
Filip_Antonio said:
Repet, Bastardotsan = bastard stalinist. Nu traiesti intr-o "tara" ale carei frontiere au fost desenate personal de Stalin?

Iar bou esti tu si cu tot neamul tau de mankurti.

Eu traiesc in romania, si nu cred ca hotarele ei au fost desenate de stalin, ceea ce incercam eu sa'ti spun ca folosind termenul de bastardostan ii jignesti pe toti care traiesc acolo...si nu e corect.

dar esti un cretin irecuperabil si nu poti sa intelegi asta...
 
zopiryon said:
Eu traiesc in romania, si nu cred ca hotarele ei au fost desenate de stalin, ceea ce incercam eu sa'ti spun ca folosind termenul de bastardostan ii jignesti pe toti care traiesc acolo...si nu e corect.

dar esti un cretin irecuperabil si nu poti sa intelegi asta...

Ai primit cetatenia Romaniei de pomana. Ba da, si granitele Romaniei au fost decise de Stalin - prin tratatul de pace de la Paris din 1947 - ca si ale caricaturii de tara poreclite "Republica Moldova" - la 2 august 1940.
 
zopiryon said:
Eu traiesc in romania, si nu cred ca hotarele ei au fost desenate de stalin, ceea ce incercam eu sa'ti spun ca folosind termenul de bastardostan ii jignesti pe toti care traiesc acolo.

Multa istorie ai mai invatat tu la scoala...
 
zopiryon said:
pai daca iti rozi coarnele de pamant, cum sa vezi ? esti doar un bou

Mai fecior de gazetar corupt, generatia 1,5 incaltata, zi multumesc ca iti da voie Romania sa locuiesti pe teritoriul ei (banuiesc ca nu degeaba i-a pupat in kur Tanase, mai intai pe Nastase si pe urma pe Basescu) si fa ciocu' mic.
 
Am si eu de spus doua cuvinte:

1. Granitele Israelului au fost desenate de catre Britanici.
De ce nimeni nu foloseste termenul Bastardobritanic cind se refera la Israel sau la sumedenia de tari Africane? (ale caror ganite au fost desenate tot de britanici) etc.

2. Bastardostan'ul suna ca o insulta pentru mine.
 
Back
Top