BMW FW24

dune

Active Member
Miine baietii de la BMW Williams prezinta noul bolid pentru sezonul 2002. Tot asta se va incepe la 11.00 CET (12.00 ora Moldovei daca nu gresesc) si la cine tine cheptu poate sa priveasca online pe http://www.sport1.de.

Nu shi, sa bem pentru un sezon cit se poate de voios!
 
Negru, eu tin cu amandoua echipe din urmatoarele motive:
Cu Ferrari intotdeauna am tinut. Eu intotdeauna am fost fan BMW, si cum BMW-ul a intrat in 2000 in F1, tin si pentru ei. Nu pot sa renunt la una din ele.
Asa ca :naroc: pentru BMW & Ferrari!
Noi suntem cu voi!
 
eu deja mam apucat sa fac ordine prin beci shi sa pregatesc tat pentru grandprixuri asa ca va astept cu bere si deamu zakuska :smile:
 
He-he-he... Iaka s-o stryns patzanii. Baietzei, eu zys sa va opredelitz shine-i cu BMW shi shine cu Ferrari. Lupta are sa fie dura. Fara jumatatzi de masura...
<center>
photo.php


:lol:</center>

_________________
star-bullet-14x14.gif
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: Infinite.


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Leppard pe 05-02-2002 13:06 ]</font>
 
De fapt eu nu tin cu o echipa anumita. Eu tin cu fratii Schumacher.

Intotdeauna am tinut cu Michael, chiar si atunci ind pierdea de la Jaquesi si Mika, iar apoi tineam si cu Ralph.

Sunt niste frati extraordinari!

Forzze Schumi!
 
:grin: Eu nu am inteles, ce v-ati apucat de BMW seria 7 noua? Salonul ii super patani, super. :grin:
 
Back
Top