Bowling

Am fost chiar amuo saptamana la bowling!
Eram 6 oameni! Am luat locurile 3,4,3,2......nu prea bine....da oricum.....fun-ul conteaza :)
 
Sincer sa zic, am fost in multe cluburi, da ca la New York din Chisinau inca nam vazut.

Cool dawai dawai tre antrenament
 
Da ladna Ciofu.....la New York este bine, insa sunt locuri si mai faine!
Stii in Viena, Millenium Tower? Acolo este bowling....ceva de genul New York, insa inca si mai super!
 
bowling????? ooo da, asta e specialitatea mea :-) ini plashe la nebunie, chiar ieri am fost, 146 cam slabuti de data asta :cry: :D
 
Strikeuri 3 si spare vreo 3-4

Shefu, rekordul meu e 210 facut asta vara la New York, asa ca 146 este slabutz
 
negru said:
Strikeuri 3 si spare vreo 3-4

Shefu, rekordul meu e 210 facut asta vara la New York, asa ca 146 este slabutz
Hmm...putzine strike-uri...
Mai am eu pana la tine........am invedere pana la 210 :))
 
... de mine nici nu vb, dau cate un strike doar daca am parte de noroc kior... :crazy: :lol:

bai, iaka nu stiu care-i toata fishka, da eu cand arunc bila ceea, apu merge cu o viteza asa de mica, ca kiar daca nimereste in centru, tot raman cateva popice in picioare prin parti... si sunt unii care arunca cu asa o viteza fenomenala, ca-i de ajuns sa atinga un popice de la margine si zboara toate na fig intr-un strike! :wtf: BEZOBRAZIE (c) vb lui negru :lol:
 
La New York bowling-ul intradevar este scump. In Austria este de doua ori mai ieftin!
Ei da daca sa ne uitam ca 1€ = 16 lei ...apnu mai este chiar asa de mult 12€...mai ales ca nu-i platesti singur...
 
cool, tu tot interesant esti.... eu ptr net dau pe luna 18 euro.... si crezi ca mi-as permite sa dau 6 euro ptr o partida de joaca in o ora.....
 
In Sun Sity, bowling-ul pina la 17.00 e 150! :D Intr-un timp imi placea foarte mult, acum parca am racit fata de el!
Am alte 2 sporturi fresh pentru mine, care imi creaza o placere deosebita, tenesul de cimp si patinajul... :wink:
 
... da eu am discount card de 10% pt Cosmic Bowling (cel din Sun City)... da sincer vb, imi place mai mult la New York. :D
 
NaE said:
cool, tu tot interesant esti.... eu ptr net dau pe luna 18 euro.... si crezi ca mi-as permite sa dau 6 euro ptr o partida de joaca in o ora.....
Zopp...eu nu stiu daca tu la bowling te duci in doi.....
Eu ma duc mereu in 4 sau 6.........
Si fun-ul este mai mare...si te costa mai ieftin...
50 lei de persoana, taman atata cat costa un trandafir...deci nu este mare lucru!
 
eu vashe de bowling nu am zis nimic ...si nici joaca nu'mi place...cum se zishi...ea e pentru "dlea prestijnih liudei" cu bmw si "borsetke" da eu caut bani sa'ni pun un pearcing...
Numa Bine..

p.s. uite'te atent cine scrie si dupa asta raspunde :wink:
 
ha ha ha super faza...

da defapt, daca de dus in 5-6 oameni.... e mai ieftin.. dar atunci iti vine rindul o data in 10 minute?

S-ap de 50 de lei poti lua doua bilete la film.... cred ca e o investitie cu mult mai utila...

S'ap is deacord cu zop, asa-i situatia in ch....

Cind a fi 20 de lei ora.. atunci or merge si studenti... si familii cu copii si oameni simpli da pinciofi numai masini luxoase sed la bowlingu asta greobanii...
 
Back
Top