Bowling

Nu mai scriu nici un comentariu la cele spuse de zopp, pentru ca vad ca-l mananca in cyr banii si tot ce tin de ei.


Voi ati stiu ca Moldova are o nationala de bowling? Cautam prin google cate ceva despre bowling-ul din moldova...si am dat de o pagina unde se spunea ca avem o natioanala de bowling....eu-s shokat!
 
Nae, iaca ci cu bazarurile astea lewie, treaba lui cool daca are bani si cati are.
Amus mai auzi ca este wapsce federatie de bowling
 
Mie imi este interesant unde in general fac ei antrenamente daca este asa de scump? Statul finatiaza foarte putzin sportul.
Si in general in cate locuri sunt in Chisinau bowling? Eu am auzit ca sunt in doua locuri, insa numai la New York am fost...
 
Aaaaa....da...da...La Lukoil a fost primul bowling deschis din Chisinau...am fost cu vrei 3 ani acolo sau chiar si mai demult, insa numai ca sa ma uit...nu am jucat niciodata bowling acolo....ce sa-ti spun........nimic deosebit...mai bine deja sa mergi la o cina la restaurantele care se afla deasupra la bowling :))))))
 
ciofu said:
Nae, iaca ci cu bazarurile astea lewie, treaba lui cool daca are bani si cati are.

si astai drept..

doar ca ma scos din pepeni mesaju asta de mai jos cit si in genere atitudinea lui fata de altii:

Felicitarihaioase said:
Nu-ti place...si nu ai bani......nu te baga si nu merge......nu te teme ca n-or suferi acei de la bowling ca unuca tine nu se duc acolo.
Pe mine ma erita prostia lui zopp si a ta....Bai te-o impus cineva sa mergi acolo? Nu......apfii bun si nu bate mult capul. Dute si distreaza-te la billiard sau mai stiu eu la cinema....cine te incurca?
Nae....sa nu facem politica.........ca te vei ingloda.....si ai scrie prostii....ca in general nu stii nimic despre ceea ce se face in Austria...sau in alte ambasade ale Republicii Moldova

mi-am facut impresii noi despre individu dat... si acum cred ca il urasc pe bune......
 
Back
Top