Campionatul Mondial de Fotbal 2006

Aaaa.... Permite-mi sa cred ca ai prea buna impresie despre ei ... pe linga faptul ca nu au nici un motiv sa se joace cu nervii suporterilor , cred ca trec si astia prin criza Zidane cum au trecut (si inka trec ) romanii prin cea Hagi ... Pe linga Henry si cel mentionat mai sus , nu mai vad pe nimeni acolo care sa se ridice la nivelul sperat de suporteri ... Si-o vor lua de la spanioli (zik eu ) , si cum Brazilia e foarte probabil sa treaca de Ghana , vom avea parte de un show monumental la sferturi intre Spania si Brazilia ...
 
lelaina said:
3-0 pt Ucraineni...cine ar fi crezut? :D
Nu crede nici acum nimeni. Scorul a fost 0-0 intre cele mai tampite echipe iesite din grupe. Golurile din 11 metri de departajare nu se contorizeaza la rezultatul oficial. :)
 
meciul Olanda Portugalia a fost foarte greu pt mine... erau echipele mele preferate. o repriza m-am tot gandit cu cine sa tine... am hotarat sa fiu cu Olanda... a pierdut... pacat. eu cred ca ambele echipe meritau sa treaca si nu trebuiau sa se intalneasca in aceasta etapa.

Anglia a jucat prost dupa parerea mea si a dat senzatia unei echipe obosite. Italia a jucat in stilul ei caractersitic, deloc spectaculos si plictisitor... si inca s-au si chinuit sa castige... hm... vom vedea... desi au un noroc chior ca au picat cu Ucraina... care ii o echipa slaba dupa parerea mea, cel putin dupa meciul de aseara...
 
Frantza - Spania 3:1
eu eram f shoke de ultimu gol a francezilor, Zidane mai precis... yn minutul 92... frumos... mi-a parut frumos jocul... iar spaniolii foarte periculoshi...
yn 98 nu frantza cu brazilia au jucat yn finala? anu asta posibil sa avem aceeasi batalie
 
nu avem acceasi batalie in finala... o avem in sferturi. Franta va juca cu Brazilia...

in rest foarte trist ce s-a intamplat, tineam cu Franta.

si Brazilia a jucat cam aiurea azi. nu mi-a placut deloc.
 
Fr3Zy said:
Au iesit mai departe dracii de francezi , ce m-am enervat :D
de ce dimineata mi-au spus ca spaniolii au castigat..si atat de mult m-am bucurat...si acu...aud, aici ca Franta a castigat..
 
Fr3Zy said:
Au iesit mai departe dracii de francezi , ce m-am enervat :D
Allez les Bleus :D
au fost mai buni
sa vedem daca invata portugheza, sau daca Ronaldo invata franceza...mai e putin
:fotbal:
 
Argentina bate GERMANIA sau invers
Portugalia bate ANGLIA sau invers
Italia bate Ukraina sau invers
shi Brazilia bate Frantza, da' nu invers

shi oricum Brazilia Campioana! :blowkiss:
 
Sa-i bata Argentina pe nemti ar fi super.
4c88299147ec7ae28110dd8ed43284c5.gif

Nu stii niciodata ce se poate intampla. Asa ca hai oricine, mai putin Germania( nu-mi place stilul lor de joc )
230f60a6637660490f69fe04834b0b7c.gif
 
la moment 1-1 Germania cashtiga :lola: arbitru se vede de la o poshta ka-i kumparat... defapt e slovak, e normal sa tzina ku nemtzii :)
 
Ei, buna ziua....
In ambele parti nu a fost acordat un 11-metri.

Germania a castigat! URAAAAAA! Deutschland, Deutschland, Deutschland...!!!!
 
Back
Top