Campionatul Mondial de Fotbal 2006

Important E Ca Lai Inteles,miine Seara Italia Contro Germania Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,putere Italia
 
abtine-te mai bine cu asa comentarii, liubo, ca nu stii ce zici.
had a bad day sau asta la tine na pastu asa nonsense in cap?
 
asta dupa ce Germania a cistigat impotriva Argenitinei :)
show_image.php
 
Brazilienii.:pling:..:frint:...nu-i adevarat!!!!
francezii...:contemplez:
italienii...:dance:
germanii :razboi: :chainsaw:

shi gata finala e intre Franta shi Italia :astept:
 
mercuri iar te abati de la tema,dai esti plictisitoare.forza azzuri
sper sa biruie campionatul cum au facut in 82.
 
sper azuri sa suga de la nemtzi..

Da, asa a si fost (-;

forza Italia
:fotbal:

Das Deutsche Republic wohnt home; oh wait.. they ARE home already... i guess it was obvious from the very beginning.... (-;

p.s. Happy 4th of July!
flag_pin-italy.jpg
 
..heh..oare n-a fost intetntzionat tot mascaradu ista..? pt ca finalul sa fie stralucitor? adiq practic tot meciul 0:0..shi in prelungiri 2 goluri..padazritelino..
 
Germania a jucat foarte bine. Chiar daca au iesit deja din concurs, au avut niste posibilitai foarte bune de a da goluri, dar uite ca nu le-a reusit.
Ich habe dich lieb Deutschland, chiar daca nu mai esti Weltmeisterschaft!!! ;)
Nemtii au fost foarte bravo :).
 
nenaviju pe italieni....germania merita mai mult..ma uit cum tate echipele mele preferate ies din cursa..acum care cistiga nu-mi pasa
 
Am urlat de fericire la sfirsitul meciului,kind au marcat italienii ...
In stilul lor caracteristic ,cu un fotbal putsin spectaculos si putsin impresionant pentru mare amajoritate au ajuns in finala , meritat zik eu ...
Meciul foarte frumos dupa mine , cu o dominare de la inceput pina la sfirsit a invingatorilor ...
Oricine nu ar kistiga acest campionat ,ma simt implinit :)
 
meciul a fost foarte frumos, fair-play, faze frumoase, joc foarte bun... ynsa asa ymi pare rau ca au pierdut nemtzii... a fost al doilea meci pe care l-am privit cu sufletul la gura... fseo, da-l yn PM de fotbal!!! eu asha nu ma jioc... nu dijiaba nu-ni plashi fotbal... pot sa mai zic allez Frantza!
 
haha s-a terminat Loteria germanilor... asta i-a salvat in meciul cu Argentina... saracii germani au sperat pina in ultima clipa ca vor lua iarasi parte la loterie in frunte cu "LOh)maNN"
Scuadra Azzura is the best ;)

p.s. happy 4th of july ;)
 
Back
Top