Campionatul Romaniei

da ce s-a intimplat acolo? cine si pe cine a batut? am impresia ca imi scapa o gramada de evenimente 'importnate' din fotbalul romanesc..
Pitzi al meu era baiat bun.. ce-l vorbeshte asa de rau opinia publica?
 
alias, citeste, ti-am pus articiolul acolo, si apoi mai asculta stirile sportive din tara si ai sa vezi ce bun e si sfant piti al tau. :lol:
 
am citit ce ai scris tu si totuna nu mi-i clar.. cand a inceput propriu zis scandalul? ori Steaua franzeaza si fanii incep sa arunce cu sticle in Pitzi???
 
alias, nu-i vorba numai de suporteri ci in general despre opinia publica in ceea ce priveste staful steaua. si nu cred ca hagi vorbeste prostii.
 
s-a mai scurs o etapa foarte interesanta din campionatul romaniei. in continuare si pana la urma dinamo este lider, din pacate la doar 4 puncte in fata rapidului. din pacate dinamo nu a putut castiga astazi in fata otelului. a jucat prost si nu am ce zice. de altfel si moldovenii nostri is bravo. de cand cu marius lacatus parca alta echipa e.
in rest stelistilor iara ati luat-o in gura si iara ati pierdut asa cum trebuie. sunteti cea mai slaba steaua din ultimul timp. iaca piti al vostru unde va duce. daca vine hagi apoi sa sa stiti ca mai aveti o sansa. e clar ca buna ziua. in scurt timp cred ca vom acea steaua lui hagi, dinamo fratilor becali si rapidul lui copos.o sa fie atunci un campionat puternic si frumos.
nationalul e tot mai slaba si mai slaba. craiova e vai de ea, iara s-a apucat de blaturi. e o mizerie totusi mare in fotbalul acesta romanesc.
 
el n-a spus ca vrea de lucru la steaua el spune ce e intampla le steaua. tu daca vorbesti si comentezi vreun antrenor asta nu inseamna ca vrei sau poti sa-i ei locul.
 
Jele mare, Dinamo e pe locul 2 :cry: , cine spunea acolo ca National franeaza?
Se face simtit la Dinamo pierderile de jucatori... :oops:
Ma bucura Bacaul, bravo lor.
 
DINAMO CAMPIOANA 2002!!!!!!!!!!

Am uitat sa pun punctul pe i. acum in timpul campionatului mondial numai de campionatul romaniei nu-ti pasa, dar totusi felicit toti dinamovistii cu ocazia celui de-al 16 titlu. :ciupos: Steau e la locul ei :lol: asta este. FORZA DINAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Top