Caut o piesa...

Re: Caut...

La mine tare asi vrea sa cante Doinita Sulac!!! Are cineva vre-o piesa de-a ei? ca nu gasesc nimic online... Cine are, VA ROG TARE TARE TARE FRUMOS sa mi-o trimite-ti pe elenagorman@gmail.com sau pune-ti un link de unde pot sa incarc.

O zi buna,
Elena.
 
Re: Caut...

Ruxanda, o lumina ochilor mei, mersi f mult!!!!
shi mi-era cunoscuta vocea, nu shtiu cum de nu am facut legatura...
piva de pe mine!
 
Re: Caut...

Salutare! Caut si eu o piesa pe care am auzit-o intimplator ceva timp in urma la Moldova 1 despre orasul Chisinau. Piesa se numeste "Orasul meu" sau "Chisinau", nu sunt sigur, in interpretarea Sofiei Rotaru sau ? Cepraga. Ma poate ajuta cineva ? Multumesc...
 
Re: Caut...

khama;171288 said:
Ruxanda, o lumina ochilor mei, mersi f mult!!!!
shi mi-era cunoscuta vocea, nu shtiu cum de nu am facut legatura...
piva de pe mine!

lol You're welcome! :D
 
Re: Caut...

Sa fiu primul ... caut de mult timp TRANSBALKANIKA si nu am gasit pana akum nimic....poate totusi sunt oameni pasionati de asa ceva,...
Si inca ceva : as vrea sa piesa castigatoare a Eurovisionului a Finlandei..[/QUOTE]

daca mai cauti Transbalcanica am eu un CD cu asa ceva...pot sa'ti fac o copie saptamana urmatoare, cand ma introc in tara, nu am citit toate replicile daca ai gasit deja, imi cer iertare ca am ocupat spatiu...
 
Re: Caut...

Are careva ceva de la Lacrimas Profundere in afara de cantecele "Adorer Two" si "Ave End"?
Orice cantec bun de la trupa data e foarte bine-venit! :)
 
Re: Caut...

komma, as fi si eu bucuros sa am mai multa Transbalkanica in colectia mea, insa doar Transbalkanica si remix la aceasta melodie am. daca gasesti ceva, pune-le te rog pe rapid sau oricare upload-site.
_ttp://d01.megashares.com/?d01=344ed60
_ttp://d01.megashares.com/?d01=5bd464d
 
Back
Top