Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMANĂ

Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

psc ce gusturi canibalistice si aberante avets ...
In ultima saptamina vash taia pe voi in 4atru, :) daca asa o fiind vorba
 
Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

asta si am avut in vedere, intr-o saptamana ai putea trai o viata intreaga :),
dar totusi viata e atat de scurta cat tine un pisat. cu cehii n-am nimic
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Ei, cum sunteti voi rai si nu intelegeti omul in toata profunzimea sa spirituala. El ar face asta numai atunci, de-atata ca stie ca nu are cum sa plateasca in mod normal. Dar daca tot moare, ce yi mai pasa ?

bingo
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

ash dansa nopitzile, m-ash pierde pe nishte strazi pe care nu le shtiu, m-ash apropia de oamenii de pe strada shi i-ash intreba ce mai fac, m-ash duce la Catedrala din centru sa vad icoana care-mi place, ash dansa pe strazi ca o nebuna, ash tzipa cat de tare pot in mijlocul unei shedintze serioase...

shi dupa asta m-ash intoarce acasa sa-i salut pe cei dragi mie, shi dupa asta(m-apuca plansu' damu...) ma duc noaptea in cimitir!
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Spencer;152115 said:
as comanda o sticla de chardonnay si o cina de la restaurant si as suna prietena :)

olala spencer draga sh mie imi place mult chardonnay, jali ca nu tzi-s prietena..dupa ci am savura gustu` vinului ne-am nebuni in fel shi kip..shi dup` asta am lua o supradoza shi aleluia.. life's good :hlizesc:
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Voyage;152386 said:
psc ce gusturi canibalistice si aberante avets ...
In ultima saptamina vash taia pe voi in 4atru, :) daca asa o fiind vorba

Adica incerci sa ne tai pe noi ,ajungi ... sa zicem la mine ,iti bag cutitul in fund si imediat imbinarea de cuvinte "saptamina cu ghinion" capata o noua profunzime in constiintsa ta :D
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

_fanteziile tale de maestru pokemon cu Zile ghinioniste le tii pentru tine si iti vei aduce aminte de ele de fiecare data cind faci un control medical, sau atunci cind un gigolo iti pune mina de fundu tau "steril" pina iti "vei capata o noua profunzime in constiinta ta" de imbecil. Devii din ce in ce mai jegos. Jitsel
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Merci :D
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

corneli4ik, hon, pentru ca sa savurezi o sticla de chardonnay nu numadecat sa-tzi fi ramas sa traieshti mai putzin de o saptamana... asha ca nu numadecat sa apelezi la solutziile "extreme" a lu Spencer, ci potzi ieshi chiar cu mai multzi de pe md.net shi s-o savurezi...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

saraneth..iak na trebuia sa vii tu cu propunerea asta mai inainte :) vaashe ar fi shik..dar de fapt am postat mai inainte ca chiar de mi-ar fi ramas o saptamana de trait nu mi-ash prelungi stresu, din prima noapte ash da duba - cu cat mai repede cu atat mai bine, dar nu inainte de a ma fi distrat cu userii md.net :D
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

seo, lasa telefonu in privat, la urmatoru meeting dam zvanok
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

hei saraneth, tu te dai la prietena mea(:dry:)? :D
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

_cornelik, ai grija ca ajtia or sa te fure de la primu' etaj :)
ei de'ar shti ca ar trai inca o zi te'or fura sh' de azi' :super:
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

calm down boys :)
ni vedem cu tozii la meeting shi seo..deam cand shi cum pi parcurs :hlizesc:

Voyage, parq tzi-am mai spus, deam traiesc la al 4-lea,asha ca risc di furt nu-i, :) deshi tot ii posibil
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

primele 2 zile as fi sunat pe toti de care imi e dor si daca as fi putut m-as fi intalnit cu ei...

iar restul, intr-o casa departe de lume, as fi stat non-stop lipita de fesele unui elefant ce imi horaie sub ureche
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

_o fi visat vreun cosmar :super:
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

calugarita;153095 said:
primele 2 zile as fi sunat pe toti de care imi e dor si daca as fi putut m-as fi intalnit cu ei...

iar restul, intr-o casa departe de lume, as fi stat non-stop lipita de fesele unui elefant ce imi horaie sub ureche

interesant...:)
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

voyage, cosmare ar fi trebuit tu sa le ai de la insomnii :)

elefantii sunt niste animale dulci si moi, cu trompe gingase :)

Intr-adevar e interesant, mai ales ca intrebarea asta mi-o pun din ce in ce mai des ultimul timp... :) si daca mai am de trait o luna, ce fac?
 
Back
Top