Ce fac daca l-am prins cu alta?

Melania

Moderatoare sexoasa
...sau el pe ea cu altul? ce e de facut?
din cate stiu exista unii care au experiente de gen :)
 
depinde de educatzia fiecaruia :)
unii kika pe jos se dau cu capul de peretzi, isi taie venele. ca si spectacol, mie imi plac din astia.
 
adevaru e ca daca mi sar intimpla mie asa ceva sal prind pe iubitu meu cu o bli.adina....cred ca mas intoarce si as pleca.....
nu mar interesa ce ar spune...el sau ea...nimik....nishi sa nui vad!!! :tu_mori:


si fara come back-uri....
 
...Ghitza, toje variant.....dar nu stiu ce mar face sa ma mai intorc la el....

poate copiii...asta daca as avea copii....
poate banii lui....in cazu cand eu nam....

nu stiu.....
 
nu copiii, si nu baniii. si de fapt inselatu fizic ii fignea, in linii generale. oricum e clar ca toata lumea umbla nalevo. eu nu cred ca se poate sa stai cu cineva 30 de ani si sa nu te duci macar odata sa incerci si atceva. asa ca lucrurile astea pot fi trecute la capitolul experience. sunt chestii ami serioase care nu pot fi iertate.
 
iaka caz real.....

mujiku sia adus o kyrva acasa....(nota: kyrva era printre altele prietena de familie).....stau in pat, chestii trestii :wild: ....si la un moment vine acasa sotia .....sii prinde....

deamu mai departe ca in filme....scandal, lacrimi ....explicatii....

si stiti ce scuza sio gasit mujiku? "da eu nici nam bagato di tat"....
 
Ghitza cu truba said:
nu copiii, si nu baniii. si de fapt inselatu fizic ii fignea, in linii generale. oricum e clar ca toata lumea umbla nalevo. eu nu cred ca se poate sa stai cu cineva 30 de ani si sa nu te duci macar odata sa incerci si atceva. asa ca lucrurile astea pot fi trecute la capitolul experience. sunt chestii ami serioase care nu pot fi iertate.

tat ii asa cum spui tu.....toti inseala...toti is inselati.....dar macar sa nui prinzi, sa nui vezi.....dao-n dracu....
 
melany, opredelisi, ea era c00rva sau prietena de familie? pentru ca daca era si una si alta, apu oamenii astia nu-s ei sanatosi la cap, na hrena sa drujasca cu o c00rva, daca e clar la ce poate aduce? da daca tu o numesti c00rva numa din motivul ca ciuvaku o dat-o pe spate, ap tot nu-i corect. nu numa ea e de vina.
 
si mujicu de fapt ii tuporyluyi. unul destept nu s-ar da niciodata prins de nevasta. si asta trebuie parasit nu pentru faptul ca s-a culcat cu alta, da PENTRU CA-I PROOOSTU DREAQULUI!!!
 
Ghitza....eu nu pot sati zic excct cat de kyrva era ea....mie mi sa povestiti anume in asa termini....poate pina a fi prinsa era prietena de familie...si indata dupa....a devenit K.

da mujiku, ai dreptate! kakat! :-x
 
melany, tak ne byvaet. ori esti kyrva ori nu esti, da nu astazi esti tetka beton, da maine daca ti-ai pus-o cu omu neu ap esti kyrva. din asta poti face numa o concluzie ca si pretina si omul sunt doi prosti si nesimtzitzi.
 
Back
Top