ce poti face cu ceva

Arina

solutia
iata sunt asa multe lucruri in lumea asta...cu care poti face tare multe lucruri :lol:
iata hai sa zicem un cuvant, un lucru, sa vedem ce putem face cu el...apoi daca nu mai gasim ce putem face cu el...zicem altceva. si daca ne amintim de ceva ce se poate face cu cuvintele precedente, zicem oricum...si apoi facem lista de folosire a diferitor obiecte.
da' de fapt nu sunt sigura ce vom face, dar las' sa fie :lol:

iaca ce poti face cu un pachetel(plic) de ceai?
de-acum ca poti face o cana de ceai cu el e evident, altceva?
 
ghini, voi sti la cine sa ma adresez, cand nu voi mai avea ceai...noi je suntem druji :D

poti sa-l rupi si sa faci fulgi :lol: (...ce bred)
 
asta am vrut sa scriu eu prima data.... ;))) se namiceshte o tema de spam aici... da cred ca de-am m-am saturat de spamuit.... :)))

pachetzelu de ceai potz sa-l baji pe gat la o matza
 
poti cu el sa te autoaperi...iata te fugareste un bandit, alergi tu, alearga el, hop ai un pachetel in buzunar, il scoti, il rupi si arunci in ochi la bandit :lol:

p.s. nu stiu ce sunt violenta eu azi. ma duc sa-mi fac un ceai.
 
[K said:
]pachetzelu de ceai potz sa-l baji pe gat la o matza

bai, jivadiorule!!! :tu_mori: de ce nu-tsi bagi tsie o cutie yntreaga de ceai pe gyt! ce? nu te potsi bate cu oameni shi te apuci de chinuit bietele animalutse!!!

la tema:ce potsi face cu un prezervativ utilizat?
 
poti sa anini in chept pachetelu si sa faci martisor. arina, da tu precis ai in vedere pachetelul de ceai sau e vorba de bancu cu vampiru :lol:
 
[K], nici un fel de spam. asa tema poate si pare aiu.rita, dar ea oleaca ajuta la dezvoltarea imaginatiei :lol: sau ajuta la altceva…iata cand nu ai la ce te gandi, te gandesti ce ai mai putea face cu un pachetel de ceai sau cu un prezervativ folosit. ori daca ai la ce te gandi, dar nu vrei sa te gandesti la aceea, te gandesti la pachetelul de ceai sau la prezervativul folosit.

iata cu un pachetel de ceau s-ar putea de facut ceva artistic…numai ce mi-a venit ca imi voi agata diferite pachetele prin camera – stil’na :D

da’ cu un prezervativ folosit…il pui intr-un borcan, pui capac la borcan si il lasi, periodic te uiti ce schimbari au avut loc, cateodata, daca tare vrei, il deschizi si mirosi.

zorzonel, da' chestia cu martisor mi-a placut...tot ar fi stil'na.
cand am deschis tema, numai-numai imi facusem ceai...deci pachetelul de ceai.
da' ia zi bancu cu vampiru :)
 
eu stiu! eu stiu ce poti face cu mai multe pachetsele de ceai:
1. le pui in ceaun;
2. torni apa;
3. pui la cuptar pt ora pana sunt gata;
4. pui in farfurioara vreo 2 pachetele;
5. torni smantana deasupra;
6. pofta buna !!!:wtf:

amu cu prezervativele folosite:
1. le umpli cu orez;
mai departe se repeta punctele 1-6 de mai sus :clap:
 
Meta te referi la plikuletul de ceai sau la prezervativ...
daka la a doua's varianta...ap dar e o adevarata provokare pentru procesul digestiv...
 
sau potzi sa-l foloseshti yn skopul pentru kare a fost fakut :wink:
shi sa fii baiat de treaba shi sa-l arunci dupa asta :)
 
catyusha said:
Meta te referi la plikuletul de ceai sau la prezervativ...
daka la a doua's varianta...ap dar e o adevarata provokare pentru procesul digestiv...
:oops: iaka'na... deodata perversiuni.. eu ma refeream la ceva comestibil.. myncare.. ciocolata.. alune... si tot felu de... kestii care toata lumea le baga in gura..... :lol:
 
Back
Top