Ce spectacole atzi vazut?

"Lectia" de Eugene Ionesco
"Golanii revolutiei noastre" de Constantin Cheianu

P.S. Apropo, cine stie unde scrie acum Constantin Cheianu?
 
Eu am privit spec la teatrul Luceafarul , "Printesa Turandot" , hmm, am plecat dupa actul 2

P.S. Alejandro desigur ca poti sa zici ce ti-a placut, ce nu ti-a placut.
 
Celine,am zis,mi-a placut spectacolul:p
E o comedie,nu prea mi-a pus mintea in miscare...desi...am inteles multe din acest spectacol,in unele situatii chiar m-am regasit...deah,viata asta:D
Zici ca nu ti-a placut "Printesa Turandot"?Hmmm...Aveam impresia ca aia de la Luceafarul fac spectacole bune.

PS:S_J,din pacate nu pot sa -ti dau o asemenea informatie.
 
"Fuck You Eu.ro.Pa!" la Eugen Ionescu . Mi-a placut mult , pur si simplu n-am cuvinte . Si regizorul (Valeriu Pahomi ) si actrita ( Doriana TALMAZAN ) sunt bravo ! si desigur autoarea acestui monolog fara de care nu ar fi existat piesa - Nicoleta Esinescu .
 
Ultima piesa de teatru a lui Mihai Fusu... Povesti de Familie. unul dintre cele mai bune spectacole pe care le-am vazut in viata mea.
se joaca ina Sala mica de la Eminescu.

vi-l recomand. daca vreti sa vedeti un altfel de teatru.
 
adrenalina;163905 said:
Ultima piesa de teatru a lui Mihai Fusu... Povesti de Familie. unul dintre cele mai bune spectacole pe care le-am vazut in viata mea.
se joaca ina Sala mica de la Eminescu.

vi-l recomand. daca vreti sa vedeti un altfel de teatru.

Cool , mi s-a recomandat si mie acest spectacol si cred ca ajung eu miine pe acolo :)
 
vreau si eu vad spectacolul maine, sper ca mai prind bilete.
...iata am citit si despre Biljana Srbljanovic
 
groparu;168545 said:
doream sa ajung, dar n-am mai facut-o :-(

inca mai este disponibila oferta :)? cat costa biletul?
Nu , ieri a fost ultima zi ma refer la 12 martie , biletele au fost de la 50 pina la 150 lei .
 
da, era plin de fiecare data... si oamenii stateau si in picioare...
mie nu mi s-a parut foarte vesel... mai mult trist... daca intelegi mesajul adevart mascat sub multe poante pentru masa...
 
Back
Top