Cel mai bun serial

ROCKA

New Member
dupa parerea mea cel mai bun serial e "Smallville".......

care este serialul tau preferat si de ce? :ciupos:
 
in general nu-mi plac serialele...nici nu prea am timp de aceasta....dar imi fac timp pentru "Smallville"...well...imi plac actorii care joaca acolo, scenariul....si muzica din fiecare serie...poti auzi Staind, Green Day, The Calling, Lifehouse, Goo Goo Dolls etc.........................

........................................................................... :zzz:
 
dnd in principiu tu ai dreptate....si eu cam mam incruntat cand vazut ca sa mai deskis inca o tema despre cele mai bune seriale...diferenta e ca tema despre care vorbrsti tu e dedicata serialelor de comedie...

desi eu cred ele se poate de unit!

o sa fac asa....am sa las tema asta inca cateva zile...daca no sa fie prea populara am sa o sterg si o sa ramina doar cealalta!
 
ROCKA said:
in general nu-mi plac serialele...nici nu prea am timp de aceasta....dar imi fac timp pentru "Smallville"...well...imi plac actorii care joaca acolo, scenariul....si muzica din fiecare serie...poti auzi Staind, Green Day, The Calling, Lifehouse, Goo Goo Dolls etc.........................

........................................................................... :zzz:


Da actorii sunt buni si arata foarte bine :oops: shi de muzica ai dreptate :wink:
 
Ador smallville.... se intilnesc actori dragutzi pe acolo,shi muzika imi place...Imi plac shi fetele Gilmore,sau mai bine zis imi placea,ca deja nu mai arata... :( :(
 
la HBO ruleaza Joey... cu Matt le Blanc din Friendz.... mi se pare foarte bun serialul... mai ales ca e un solo despre protaganistul favorit din \"Prietenii tai\"... ~ pe aceasi tematica...
 
:D mama mea se uita la NIT, "bednaia nastea"
cred ca-i bun serialu pru virsta ei...:)
nu shtiu,nu shtiu...
 
da shini o vazut la CTC serialul: dorogaia neanea, sau sheava de tipu ista... caroce atz vazt serialu american Dadaca? ap asta-i copia... shi yi sponsorizat pa hodu de Sony Pictures Entertainment... vobsehm dadaca asta rusoaica vasheta are accent ucrainesc... shi filmu(serialu) yi cam infantil...
 
...

In genere nu imi plac serialele,da dupa "Lexx" muream de exemplu :)

Avea ceva straniu in fiecare serie ... evenimentele nu se legau aproape deloc intre ele dekit daca il priveai in intregime ... Ei mai in scurt,tare prikolinii ,si motivul de exemplu tare mi-a placut ...diferit oarecum de tot ce mai vazusem eu pina atunci...
 
Re: ...

cu toate ca acest personaj este chel, are un sharm Lex care te fascineaza :zzz: pentru serialu "Smallville" era nevoit sa se rada in cap, dar de fapt nu e chel de la natura :lol:

postul CTC are seriale chiar bune...cei drept nu dispun de timp liber pentru asta! :ciupos:
 
Fr3Zy imi cer scuze...dar eu tirziu mi-am dat seama ca tu te-ai referit la alt serial... dupa ce am mai citit inca o data shi dupa ce am vazut ca eshti M :) but anyway..... :ciupos:
 
Back
Top