cel mai romantic ....

у toamna.. o toamna aurie si calda... razele soarelui le mangaie fetele... se plimba prin parcul singuratic... tipenie de om... ei doi.. singuri.... fosnetul frunzelor aurii de sub picioare le atrage atentia... copacii sunt adevarate capodopere aurii... sunt atat de fericiti.. in ochii lor se citeste dragostea... ea desprinzandu-se de mana lui alearga pasind prin mormanele de frunze... el o ajunge .... o cuprinde de mijloc.... cad impreuna imbratisati pe frunzele moi din parcul singuratic... admira cerul azuriu ce se intrevede printre crengile copacilor... sarut lung... imbratisari...
 
o padure in care domina o liniste de mormant.. linistea e intrerupta doar de zgomotul produs de picaturile unei senzationale cascade... miile de flori de un roz pal dau un aer romantic privelistii... de colo-colo se vad nuferii albi ce plutesc pe un mic lac din apropiere...
ea imbracata in alb... matase fina... transparenta.. privirea lui e atrasa de goliciunea trupului ei.. i se intrezaresc umerii, sanii, soldurile... se dezbraca.. intra in apa.. inoata alene pe spate... intinzind gatul, inchizind ochii de placerea oferita de racoroasa apa intr-o zi calda de vara..
el sare dupa dansa in apa... ea speriata de prezenta lui neasteptata.. el se apropie... ochii si privirea lui plina de dragoste ii inspira incredere.. buzele lor se ating usor.. leger.. se saruta in timp ce picaturile cascadei le mangaie spatele.. se iubesc in apa... pasiune... placere... nu se pot desprinde din brate!!!!!!!!!!!!!!!
 
ei nu poti :)
sex la 12 de noapte, in grota(pestera mica) de la apele termale de langa Lago di Garda, de la Cola' ("villa dei cedri") (hidromasaj din toate partile, ape din gheizer, etc) :lol:
 
luna mai... o plimbare printr-un lan de grau... mii de flori de mac salbatec... floarea rosie ce le arde sufletul.. sunt liberi, cer azuriu.... fac dragoste in mijlocului lanului cu grau si flori... soarele apune... razele le incalzeste spatele... petalele de mac la mingaie trupurile... el ii dezmiarda corpul cu floarea rosie a dragostei!!!!!!!
 
xx said:
ei nu poti :)
sex la 12 de noapte, in grota(pestera mica) de la apele termale de langa Lago di Garda, de la Cola' ("villa dei cedri") (hidromasaj din toate partile, ape din gheizer, etc) :lol:

da da tu mai dzi la Gardaland mergand pe tornado :lol:
 
lelaina, da ce te convingeam eu? :)

negru, pe un scaun deacela ar fi si romantica, si extrim, si totul :lol:
 
nea, asta negru o zis ca ii greu de inchipuit ceva mai frumos, si eu l-am contrazis :) fiecare pana la urma ramane la parerea lui :))

ps: iaca locul de care ziceam eu (noaptea ii mai romantic) :D
 
xx said:
lelaina, da ce te convingeam eu? :)

negru, pe un scaun deacela ar fi si romantica, si extrim, si totul :lol:

acolo vashe termini deodata :D

da de fapt ia dreptate la Lago di Garda e foarte ciotka, am fost shi eu, ZOpi turcia ne teanet paveri...
 
plaja pustie... doi palmieri... de palmieri lgat un hamac.. in el doi tineri imbratisati sub razele soarelui se leagana incet... admira cerul, aculta marea... romantic...
 
eu n-am spus ca ei fac sex in hamac.... pur si simplu am spus ca se leganau atata tot.... fiecare intelege cum vrea... romantica nu include in ea neaparat si sexul!!!!
 
Lika....ce zici sa-mi dai nr. tau privat de telefon (mobil sau de acasa), si iti arat eu tie ce inseamna romantica, adica vreau sa te cunosc mai bine....sunt foarte curios...demult nu am mai fost asa curios in privinta unei fete, nici una nu era asa de misterioasa.... ;)
Ah....o intrebare......esti in realitate tot asa cum esti si pe forum? Te rog spune "DA"
 
Back
Top