cel mai romantic ....

Tema aceasta se numeste cel mai romantic si eu cred ca este cel mai romantic sa astept pe iepurasul meu Milania de la mare. Eu am inteles acum eu cred ca sint indrogostit de ia si nici nu am vazut cum ieste ia. Acest lucru ieste cel mai romantic. Iar pe masa de billiard ieste tare sus si mult neconfort.
 
.........e comod ACOLO unde doresti s-o faci :wink: si depinde de fantezie, dorinta +++++curaj :crazy: + PARTENER :wink: [/b]
 
street, ce fel de romantic esti tu, daca pe biliard nu e comfort, asta e si pricolul sa-ti fie comfort oriunde si orcand si in orice pozitie... :lol: = bahahahaaaai
 
AlbiNutza said:
Te simti comfortabil, acolo unde... cel mai bine iti lucreaza imaginatia... (si partenerul)!

Cuvinte de aur!
Unde sa gesesht' asha partenerI zumnyie? shi care e pretsul lor pe piatsa autohtona? :ciupos:
 
... trebuie sa fii nestandartnii ca sa ai atractie la partea opusa, sa te deosebesti de ceilalti :roll: . cum poti descrie persoana fara sa o vezi si sa descuti :wtf: ? sunt careva metode pe care le folosesti pentru aprecierea personalitatii ? :P eu pe net pot sa am o parere fata de persoana (si in majoritatea cazurilor nu gresesc), iar in realitate e alta....... :ciupos:
 
Joker , degeaba te bucuri ! :D De fapt nu exista jokeritza in pachetul de cartzi . :( Tzie tzi-e sortit sa ramii un singuratic prin definitzie . :wink:

8) Celelalte perechi imi par chiar reusite ! :ciupos:
 
uai, kielillor, ian duceti-va si mai plimbati-va prin ploaie! ohladitesi!!! iaka ce mi-e dor de ploile torentiale d evara trrecuta! acum...hren poimeshi..ba-i cald, ba tre sa-ti pui geaca...m-am saturat!!
 
Back
Top