ceva despre cel de sus

despre Sniffer....Metaliuga si Nightwish.....
ce stiu eu.....?
hmmmm...cel putin in ultimele 24 de ore sau specializat la facut spam pe forum......
 
Romantica, sensibila, copilaroasa,
Fina, fragida, serioasa,
Un strop de enigma pura,
Realista si misterioasa ! :roll:
 
Sniffer!?...nu prea il cunosc,dar dupa mesajele anterioare pot spune ca e baiat de treaba,prietenos,shtie nitzel psihologie patanu :ciupos:
Melania-incantatoare,simpatica,isteatza,chibzuita.....pe alocuri cam dura :ciupos: ....romaneshte vorbind :wink:
 
se anina de mine.... de msg-urile care le scriam... si un timp ma enerva la maxim....... da acum vad ca s-a mai linishtit....... si nu am nimic impotriva lui..:)
a.. si inca ceva.. traieshte la Buiucani.. si isi sustine raionul..:)
 
Sniffer said:
:lol: Zglobie :lol:

da asta de unde ai mai scos-o..? :lol:
mda.. interesant... :lol:

shi sa mai zic despre tine..? mda.. habar nu am... trebuie sa zic ceva.. capu amush iar mel zice ca spamuiesc...:)
mda..... o.. am gasit.. ocupati a lui (sau al ei.. ca sexul nu este speificat..:)).. este To live is to die.. deci asculta Metallica..:)
 
incepe sa ma cunoasca mai bine... :lol:
si shtie inca un cyntec de-a lu' Metallica.. (Whisky in the jar RUPE) asta deamu-i bine... :lol:
 
:lol: Evident ii place Metallica , si cind o voi ruga sa-mi spuna daca are cumva Minus Human , imi va raspunde ... :wtf:
 
he-he.. eu am fost fan metallica.. pe la vre-o 10 ani..:)
cyntecul Human il am.. .. da iaka ce inseamna Minus Human nu am inteles... :wtf:
mda...... a remarcat fosrte corect.. EU ADOR METALLICA!
 
Minus Human :wtf: asta-i de pe S & M.... partea a 2-a...... da eu yi spun Human.. nu Minus Human... cu toate ca abia acum am observat ca inainte de Human este un - ... :lol:
Are un bun Spirit de observatie... chiar mai bun ca al meu...... :lol:
 
Sniffer said:
Metaliuga said:
Are un bun Spirit de observatie... chiar mai bun ca al meu...... :lol:

A inceput sa-mi observe defectele.

iar nu shtie ce zice.......... eu am zis Are un bun spirit de observatie.. aiasta-i calitate .. nu defect!!!!!!
 
Back
Top