ceva despre cel de sus

fata asta ii o fata buna :D si ii de mare ajutor la societatea civila din Rm si nu numai la societate..si la multi multi tineri ii tare folositoare...

si invata italiana online... iaka pe asta mii tare shiuda.. vrei sa-mi dai contactele profului tau? eu tot vreu :)
 
iaca dupa ce a plecat din tara incepe sa ma laude...(ce ai vrut sa spui ca sunt folositoare la multi tineri?..sunt cumva un medicament ?:)))) )

pe fata asta am indragit-o din prima, e tare nebuna..ce face ea pe forum e nimic pe langa ceea ce face ea in real life!..prima data am vazut-o la un seminar...si mai tot seminarul vb la telefon..imi venea sa o ridic frumusel si s-o alung:D..dar n-am facut-o:D...
 
oi oi oi oi, desi e nou pe forum shota eu am impresia ca il cunosc din alta viata ! Krya Krya?


linar said:
iaca dupa ce a plecat din tara incepe sa ma laude...(ce ai vrut sa spui ca sunt folositoare la multi tineri?..sunt cumva un medicament ?:)))) )

pe fata asta am indragit-o din prima, e tare nebuna..ce face ea pe forum e nimic pe langa ceea ce face ea in real life!..prima data am vazut-o la un seminar...si mai tot seminarul vb la telefon..imi venea sa o ridic frumusel si s-o alung:D..dar n-am facut-o:D...

spam: interesant la ce seminar eu asta am vorbit la telefon? iaka nu tin minte...parca pe timpuri cand ne intalneam la seminare :D inca nu il cunosteam pe Sirb :D

tu kiar vrei sa zic cu shi esti folositoare la tineri? :D
 
Back
Top