ceva despre cel de sus

_ de unde draq o luat concluzia asta?
credeam ca calugaritele is proaste, ca nu gindesc ... mai stiu eu? :D
 
e poet mare contemporan :) "nui hirtia mea, fa ce vrei cu EA" :viceu: "mai ales cind stiu ca tie "tii bine" shiti batz jioc de mine":laughing:

P.S.is proaste? interesanta opinie.. si de unde te-ai informat?

creadeam ca pistruiatii is virgini, dar cine ii stie? :D
 
_apropo, ne cunoastem? ian ziti numele :D
in caz ca nu vrei sa spui , vrei sa fii cea care ma va "dizvirgina" ?:suuper: yo numa pe tine a sa te am. dea pururea in vecii vexcilor, amini :)
poate kestia asta o merge la calugaritse :D
 
nu te fa mort in papusoi pistruiatule :) repet daca nu mai tin minte de chestii acum trei ani , imi pare rau atunci :) cum imi vrei virginitatea? cu petale de trandafiri? sau merge si viol in sanul manastirii?

fata asta imi ignora mesajele :)
 
zice ca ii ignor mesajele...nu stiu la ce se refera...nu stau prea mult pe forum ca sa urmaresc tot ce se misca...sorry:D
 
cred ca vrea sa spun ceva despre ea...

nu stiu ce as putea spune din moment ce nu o cunosc mai deloc...e noua aici pe forum...si a reusit in scurt timp sa acumuleze un numar semnificativ de postari...dar si are avertizari din cate stiu:D
 
:) e si logic ca vreau sa spui ceva despre mine daca tot suntem aici :) si scrii dupa mine :)

avertizari? :-O imposibil? de unde? :) :p

vad ca si ea are multe postari :) inseaman ca are timp pentru forum
 
:) este pe tema asta ca cineva sa spuna ceva despre ea:) (eu vin pentru a spune ceva despre cel care posteaza :D )

sta mai mult pe offtopic....

ps. am multe postari pt ca in trecut aveam timp si era mai vesel pe forum acum e altceva...:)
 
Back
Top