ceva despre cel de sus

imi place grija ce o poarta utilizatorilor - as putea sa-i zic "mama forumului" dar am inteles ca e deja una...
 
i-am pus odata pe urechi niste casti in care canta hendrix si a mers vreo 20 de minute absorbita (walkmanul era la mine in buzunar) pana cand a zis 'asta-i muzicaaaaa!!!'. si asa si nu i-am dat caseta aia (electric ladyland)...
 
Priveshte lumea diferit .... decat noi toti.. defapt fiecare priveeshtea lumea in felul sau.. dar felul lui este tare.... deosebit.. si fain....
adora ceaiul verde....... si m-a molopsit si pe mine.... :wink:
 
incearca sa se bucure de tot ceea ce face si reuseste sa-i molipseasca si pe cei din jur de bucuria pe care o are atunci
 
canta tare fain la flaut....tim minte vara cand ieseam afara la matrix.. si ne ashezam pe scari.... si sandu incepea sa cante.. era super fain!
eh.. mi-e dor de matrixul vechi..... :roll:
 
in postarea anterioara mi-a spus pe nume

mergea impreuna cu mine si cativa prieteni la niste tusovci pe care le faceam noi intr-o casa parasita, pregatindu-ne de niste concerte pe care tot in casa aia parasita le-am tinut

nickul de metaliuga si l-a luat de la un banc pe care i l-a spus un prieten comun... metaliuga, sa-l spun sau nu?
 
intr-o zi frumoasa de vara mergeam cu un prieten pe starda.. cand ne-am intalnit cu Sandu.. l-am intrebat ce face, unde se duce.... el ne-a raspuns: merg unde imi arata semnele.. adica copacii... florile.. tot din jur.... adic merg dupa semne...noi am zis ca mergem in matrix... el a zis stati sa dau cu banul.. si mers cu noi....... :D
faza asta cu semnele mi-a placut foarte mult...

Iata o poza de la concertul din casa parasita despre care zicea jimosho in msg-ul de mai sus...
PICT1992.jpg




P.S poti sa zici bancul.... :wink:
 
odata, o metaliuga s-a dus sa se spele. a intrat in dus, a inceput sa se dea cu sapun si si-a zis: 'o, iata tricoul cu metallica pe care credeam ca l-am pierdut acum 2 ani!'
bancul i l-a spus prietenul ala atunci cand a vazut-o intr-un tricou cu metallica...
 
mi-a dat insigna cu "Eu Votez".... dar eu am dat-o altei fete.. dar ieri Absu a impartit la multa lume insigne.. si desigur ca mi-a dat si mie.. si asha-s de fericita ca iar am..:)
Arina are o caciula tare faina.. imi place... tare...
 
Back
Top