Chivu in Echipa anului!!!

niko

New Member
Votai-l pe Chivu n echipa anului!

Ca de obicei n ultima perioad UEFA organizeaz un sondaj pentru desemnarea celui mai bun "11" al anului. Ales i n 2002 n echipa anului, juctorul Romei, Cristi Chivu, figureaz din nou printre nominalizaii pentru postul de funda central. Intrai pe adresa

www.uefa.com/fanzone/teamoftheyear/flash.html

i votai-l pe cpitanul "naionalei"!
 
nu-i nimic ... fiecare cu preferintele lui ... :wink:
dar eu cred ca chivu pe postul lui e cel mai bun ... :tat cum : :sa bem:
 
ei, Sheva.. el ar fi baita bun, shi totushi Chivu e tipu' nostru.... am impresia a fost declarat drept cel mai bun fundash al anului intr-un sondaj realizat de eurosport.. l-a devansat chiar shi pe frumusetzea de Nesta... asta e chiar perfomantza...
 
Da ce va impiedica sa-i votati pe ambii. Ei candideaza pentru diferite posturi : Shevchenko forward si Chivu - centre back

P.S. La mine nu stiu de ce nu iese sa votez. Poate ca din cauza ca-s pe linux?
 
cu ajutorul nostru chivu a fost ales in echipa anului ... :wink:

"Capitanul tricolorilor, mai bine vazut decit Roberto Carlos si Alessandro Nesta !!!
Site-ul eurosport.com i-a chemat pe suporteri “la urne” pentru a forma, cu ajutorul lor, echipa de fotbal a anului 2003. Fanii au decis o formula 3-4-3, cu o aparare avindu-l in centru pe capitanul echipei nationale a Romaniei, Cristian Chivu. Dintre toti fundasii care evolueaza in Europa, Chivu le-a mers la inima fanilor si a fost prima alegere a acestora pentru defensiva echipei din 2003, cu 27 la suta din voturi. Celelalte doua posturi de fundas au fost acaparate de Alessandro Nesta (26 la suta din voturi) si lui Roberto Carlos (22 la suta).
" :ciupos:

Echipa de fotbal a anului 2003 aleasa pe site-ul eurosport.com arata astfel: Gianluigi Buffon - Roberto Carlos, Cristian Chivu, Alessandro Nesta - Rafael van der Vaart, Pavel Nedved, David Beckham, Zinedine Zidane - Ronaldo, Ruud van Nistelrooy, Thierry Henry.
 
superb.. nu??
shi Mutu a luat premiul celui mai bun fotbalist roman al anului... e un pic controversata chestia, dat fiind faptul ca europa l-a ales pe Chivu.. oricum, sa fie amandoi impacati, cu cate un premiu in punga...
viva fotbal ro!
 
la cine te referi cu porecla grasanul???:)
nu ma duce capul cam cine i-a luat locul lui Sheva in opinia ta... alt atacant (shi cine-i grasul?)
 
Cine e grasanul???
Cum cine? E Ronaldo!! El e puturosul care sta numai linga poarta si asteapta pasele frumoase ale lui Zidan.... :lol:
 
SE JOAKA IN MOLDOVA=PAREU=

:oops: BUN GASIT LA MOLDOVA,DAKA NU DERANJEZ AS DORI SA INTREB DAKA LA NOI SA JOAKA MECURILE,SA VA SPUN CINSTIT NU AM IDEE KUM O SA FIE MOLDOVENESTE,INAINTE DEA SE JUKA MECIUL SE PUNE PAREU PE UNA DIN EKIPE,SAU KISTIGI SAU PERZI,LOGIK,DAKA POATE CINEVA SA-MI SPUNA ROG FOARTE FRUMOS.KU ST, RODIKA.
 
kum se joaka jokurile elektroniche?ceva de felul asta,de ekzemplu:astazi joaka premiera in anglia,sint 8 mechuri,pun pareu pe kiteva din ele sau numai pe unul,*LIVERPUL-ASTON VILA*LINTS-TOTENAM*ARSENAL-MINTLESBRO* si tot asa,jok de exemplu 10 euro,la trei,daka kishtig jau undeva la 580 de euro,nu kred ka am reu$it sa lamuresk,ma si grabesk sint si la munka si sint plina de nervi, :iaka amu: ,imi cer skuze.
 
SALUT,IA SA VEDEM CE FAK ASTAZI,AM PUS PAREU PE=CELSI= JOAKA LA PATRU KU =LESTER=.DAKA ZICI KA SE JOAKA SI LA NOI, INSIAMNA KA O SA AM OKUPATIE KIND MA INTORK IN TARA.
 
rodica, da vad ca ai facut o ocupatie deja din pariuri desi inca nici nu stii cum se pariaza din ce scrii mai sus ... :lol:
 
MA SKUZI, EU AM INTREBAT DAKA SE JOAKA IN MOLDOVA, IN TIMPUL DE FATA EU MA AFLU IN GRECIA,SI AICI SI SE JOAKA SI STIU KUM SE JOAKA,SI AM SI KISTIGAT,IN MECIUL DE ERI A KISTIGAT=CELSI=
 
Back
Top