CIND AI "FACUT-O" prima data...

scream

New Member
Chind faci prima data dragoste...e un eveniment importan?
daca da?de ce?si chit de special este?
unde shi cum atsi facut-o?
va rog frumos sa contribuitsi la impartasirea experientsei personale cu lumea dinjur!!!


cu mult respect,
sa intors SCREAM!!!
 
depinde cu cine o faci, daca cu o persoana pe careo iubeshti e desigur important, fiindca ashtepti cu nerabdare evenimentul + ste un pas important, eu cred, in relatie, dar placerea vine mai tarziu...
 
in plus daca tu esti prima data si ea e prima data, nu crede ca ai sa fii erou, dar nici nu merita sa pretinzi si sa inventezi ceva nou. asta e o chestie care se invata cu anii si experienta vine tot asa, prin practica :)
 
daca se intimpla asta la o betsie...ar trebui sa regretsi,ori sa te ghindeshti ca nu e nimic deosebit,dor totdeauna este un inceput?

dar care a fost anturajul vostru chind atsi facut dragoste?
 
Scream tu tre sa te gandesti intai ce vrei tu si ce merita fata de langa tine. Si sper ca deamu ai ani deajunsi sati dai seama cum so faci. Important e sai scoti gandu din cap ca va avea orgasm....
 
scream said:
dar care a fost anturajul vostru chind atsi facut dragoste?

Ziua, pe un pat scyrtsyit ("de setka") intr-un camin studentesc :-?
:confuz: Daaaaaa, foarte romantic! :lol:
 
Fox, eu is sigur ca scartiit cum a fost, da tot iti aduci aminte cu cea mai mare placere de acel moment....
 
Eu m-am intilnit nu demult cu "primul" si stateam pe ginduri, sa-i spun sau nu ce bou a fost? :hehei:
 
nu-i spune,o sa se simta complexat.lasa-l sa traiasca cu mitul sau despre calitatile sale de macho.nu de alta dar poate cadea in depresie si sa ramina impotent.desi...cind ma gindesc,intotdeauna prima data cind faci ceva nu-ti iese reusit,mai ales atunci cind vine vorba de sentimente
 
vitalic sprinceana said:
nu-i spune,o sa se simta complexat.lasa-l sa traiasca cu mitul sau despre calitatile sale de macho.nu de alta dar poate cadea in depresie si sa ramina impotent.desi...cind ma gindesc,intotdeauna prima data cind faci ceva nu-ti iese reusit,mai ales atunci cind vine vorba de sentimente

Nu stiu ce ginduri i-or trece prin cap si efectul care s-ar produce, dar shocul sigur ar fi mare, cred (luind in consideratie, ca ramasesem virgina) :wtf: :roll: :confuz:

El, de fapt, era baiat mare si cred ca trebuia sa se priceapa sa si faca, nu doar sa pretinda ca stie cum se face :(
 
Apoi de aia si stateam la dubii daca sa i-o spun sau nu, sa-l mai cobor de pe pedestalul pe care s-a cocotat :hehei:

Astfel eu am avut de 2 ori prima data :D
 
Fox said:
vitalic sprinceana said:
nu-i spune,o sa se simta complexat.lasa-l sa traiasca cu mitul sau despre calitatile sale de macho.nu de alta dar poate cadea in depresie si sa ramina impotent.desi...cind ma gindesc,intotdeauna prima data cind faci ceva nu-ti iese reusit,mai ales atunci cind vine vorba de sentimente

Nu stiu ce ginduri i-or trece prin cap si efectul care s-ar produce, dar shocul sigur ar fi mare, cred (luind in consideratie, ca ramasesem virgina) :wtf: :roll: :confuz:

El, de fapt, era baiat mare si cred ca trebuia sa se priceapa sa si faca, nu doar sa pretinda ca stie cum se face :(

...daaa... jestoka...
mai bine nu comentez... :cry:
 
Ladno, Snoopy, totul e O.K.
Da am inteles din prima ca nu depinde de virsta barbatului daca e priceput ori ba :wink:
 
Back
Top