cine e cel mai bun jucator?

+

inca vreo 20-30 de fotbalisti! ce mai sunt multi fotbalisti talentati in lumea asta, oare cine va indrazni sa faca un top recunoscut insa in toata lumea ca fiind oficial si in-discutabil? :wtf: :D
 
Cristian Chivu, fundasul de la AS Roma, si Adrian Mutu, atacantul de la Chelsea Londra, au fost nominalizati pentru atribuirea trofeului Balonul de Aur pe anul 2003. Distinctia respectiva este acordata de revista franceza France Football celui mai bun jucator din Europa. In afara de cei doi internationali romani, pe lista cu cei 50 de candidati se afla fotbalisti de prima marime precum Beckham, Sevcenko, Del Piero, Figo, Henry, Inzaghi, Kahn si Maldini. Cistigatorul va fi anuntat pe 22 decembrie.

Evenimentul zilei, 11 noiembrie 2003
 
e, in sfarshit nu-s eu unica care-i lauda pe tipii nostri!!! Normal ca nu vor lua trofeul, in sens ca nu s-au evidentiat la nivel legendar, insa nominalizarea este deja o dovada a respectului opiniei publice fata de Adi shi Cristi!!! :taram:
 
Pentru mine a fost mereu si va ramine unul si cel ma drag Alessandro Del Piero si dupa asta merge sigur talentatul Buffon,Zidane,Henry,Raul,
========Poate mai tirziu si eu voi fi printre ei===========
========eu cred mult in mine si voi fi ceea ce vreau sa fiu==
========Juve Inaintea la toti=====================
========vreau sa fiu mai buni ca ei================
========nu sunt un fan dar sunt un jucator si am multe sperante=
SALUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forever in my dreams FOOtBAll
 
Dred said:
Pentru mine a fost mereu si va ramine unul si cel ma drag Alessandro Del Piero si dupa asta merge sigur talentatul Buffon,Zidane,Henry,Raul,
========Poate mai tirziu si eu voi fi printre ei===========
========eu cred mult in mine si voi fi ceea ce vreau sa fiu==
========Juve Inaintea la toti=====================
========vreau sa fiu mai buni ca ei================
========nu sunt un fan dar sunt un jucator si am multe sperante=
SALUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forever in my dreams FOOtBAll

... in ce echipa joci acum, vad ca esti un fotbalis serios? Sa-mi spui cind vei ajunge la un nivel serios si solid, ca scriemi noi o scrisoare la Juventus!!! :wink:

Daca a ajuns un ucrainean la Milan, de ce sa nu ajunga si un moldovean la Juventus.....
 
Stiti ce ma mira pe mine, uitati-va la Georgia. Ca echipa nationala sunt zero, Moldova ia rupt de 2 ori in istoria statutlui nostru independent. Dar asa, in cluburi, is tare multi georgieni, joaca si la AC Milan, si la Glasgow si mai departe si mai departe
 
by the way, noi vorbean despre nominalizarile pentru anul asta...
ce are Garincha cu toata cashka noastra??!!
shi nu pot sa inteleg cum poti admira un fotbalist a carui contemporan nu esti...
sau poate vitalik e batran, daca da, sorry:)
 
alias said:
by the way, noi vorbean despre nominalizarile pentru anul asta...
ce are Garincha cu toata cashka noastra??!!
shi nu pot sa inteleg cum poti admira un fotbalist a carui contemporan nu esti...
sau poate vitalik e batran, daca da, sorry:)

Apu tema nu spune prea mult despre nominalizarile pentru anul acesta, ci doar te intreaba cine e cel mai bun jucotor? Si omu o si raspuns - Garincha!!! ... pentru el Garincha pentru altii Gagarin :) , fiecare cu ce tine minte... :D
 
by the way, noi vorbean despre nominalizarile pentru anul asta...
ce are Garincha cu toata cashka noastra??!!
shi nu pot sa inteleg cum poti admira un fotbalist a carui contemporan nu esti...
sau poate vitalik e batran, daca
da

tare batrin sunt,tocmai 21 de ani....iar cei care nu stiu a formula intrebarile....sa fie sanatosi..
anul asta cel mai bun e ...nedved
 
Da de Ruud van Nisterloy nu va place, mie da.
Un top micut ,asta nu inseamna ca-mi plac astia
Diego Armando Maradona
Pele
Ronaldo

si multi altii, vreo 20 ( Figo, Zidane, Thiery Henry,D. Becham, Giggs, Kahn, Dadids,Alessandro del Pierro, Iasin, Owen M, Rio Ferdinand, Rivaldo, Buffon, Hagi, Mutu, Raul, Roberto Carlos, Kluivert, Titov, A. Sevcenko, Terim, si altii foarte buni)
 
Nu stiam unde sa includ chestia asta, asha ca mi s-a parut destul de potrivit topicul respectiv..
Davind Beckham va aparea intr-un film regizat la hollywood, The Pink Panther.. chestia il va consacra drept cel mai faimos fotbalist din lume! Faza e ca bbc a scris urmatoarele : lets hope he doesnt have too many lines to learn! :lol: :lol: :lol: :lol:
well, mi s-a parut de ras, deci ma impart cu voi
 
Back
Top