Cintecul care v-a binedispus azi

of.. da pe mine azi ma binediscpus mai multe.. piese.. lucruri.. sentimente.... eh.. mai vreu....
deci.. in primul rind: Sepultura - Teritory, dupa asta MEtallica- I disapear, Gandul Matei - NUmai tu.... :wink: .. si deamu spre sfyrsit Cranberries - Zombie.... eh.. mai vreu la Black.... da din cate am inteles eu.. ne ducem si myine,..... :wink:
 
deci... dis-de-dimineata.. la ora 6.. cynta Cadaveria - Call me... si eu m-am trezit.. si mi-o placut la nebunie.... si imi era lene sa ma scolo sa vad cine cynta..:) dar intr-un final m-am sculat.. si iaka asah... m-o binedispus.. ca cyntecul (iertati-mi cacofonia) e vesel....

dupa asta m-o binedispus tare multa muzica...... da nish nu shtiu cine cynta.. tin minte numai Nightwish, Lake of Tears, Theatre of tragedy,... shi mai cynta acolo........ Nightwish.. help me........ :wink:
 
...

let me think
azi pi drum am fredonat pe lynga plopii fara sots :D [doamne ce zi lunga... parq o fost last week..]

sha k..
da
pe lynga plopii fara sots
:)
 
dimineatza asta m-am trezit fredonynd "zi pu-la-la...... zi pu-la-la-la-la-la...." si tot asah... piesa Zi pulа de Parazitii....... de la Zop m-am molopsit...... :D
si cred ca piesa asat m-a binedispus azi tota ziua..:)
 
ridicindu-ma din pat:Blur-The Universal,
intirziind la servici:Dust Brothers-This is your life(Fight Club OST),
in timpul serviciului:Parazitzii-ultimul buletin de shtiri de la ora 5,
putzin dupa ora 19:Pulp-Underwear
 
Pain - Shut Your Mouth.

blin... vreu la Submarina.. acolo tot timpu pun piesa asta.. si asha o "calbaseala" (cyrnateala :hahaha:) merje.. eh.... abia ashtept concertul de pe 5....... :crazy:
 
Offertorium... tot albumul.. stateam in rutiera.. si ascultam....... si mi-am adus aminte ca pe 5 ma duc la concert........ si m-am bucurat....:) abia ashtept..
 
Back
Top