Cintecul care v-a binedispus azi

azi dimineata eram intr-o tabara si niste copii/tineri cantau la ghitara, in ogradfa, la 7 dimineata, nu stiu ce naiba, dar chiar dispozitie buna mi-au mai creat... :evil: a, printre cele cantate era si "ti-am dat un inel"..... numai asta l-am memorizat, tax, tre sa fie vreun indiciu
 
iaka maine tre sa dau raportul la un proiect... in general, e cam obositoare chestia cu ong-ul, dar sper ca-si va arata rezultatele.
nu demult am fost la 2 seiminare (am fost la receptie la "Simpozium" - atata ghini :lol: )

adresa aia e inca valabila? :D
 
E bine sa stii ca inca te mai tin minte oamenii :lol: . Membrii au ramas tot aceia ...? Imi pare nespus de rau ca am cazut paziv si nu am aparut,dar nu am avut posibilitate, si iata ca acu dupa 1.5 ani am revenit.

Adresa ...hmmm.... pai cum sa zic,blocul inca este,exista in Chisinau.

Ce ati mai facut cu ONG-ul.Ceva proiecte realizate ? Unde pot gasi Topic-ul ce se refera la El ?
 
mie azi mi-a ridicat dispozitia faptul ca am vorbit cu sor-mea la telefon.... iaca... acum imi e mai bine... :roll:
 
da-da, ea chiar a nimerit intr-o regiune cu perepetii... mi se pare ca eu si Valeria ieri (sau azi, la 2 de noapte) la usa lor bateam, dar asa si nu s-au mai trezit :D am inteles ca aveau in frigider ceva salada si noua ne era foame... dar bine ca nu s-au trezit, caci am descoperit salada cautata in alt frigider :D
 
si marti (eu n-am fost atunci), si miercuri... :D

da' hai sa terminam razgavorul asta, ca amus vom fi atentionate :)
 
Back
Top