Cite se pot face cu gura?

Se inghit sherpi (dupa care se scot inapoi)
se trag masini de franghie

Sa nu ziceti ca amagesc, licino am vazut la televizor :)
 
sa sufli pe geamul autobusului/trenului, si apoi pe pata aia sa scrii ceva persoanei ce te petrece pe peron :)
 
Apropo de scris pe geamul autobuzului.....
Aveam un profesor la scoala tare-tare slab. Si era o vorba (intr-un cerc restrans) ca daca-i bagai o pana in fund il lua vantul si ajungea la Oancea (peste Prut de Cahul).
Apoi la noi era primit sa desenam pene pe geamuri :D
 
la noi fetele desenau inimi, sageti, "ailaviu" si tot felu de kabbalistica de-asta. Dar baetii isi dadeau seama ca de partea cealata scrisul se vede invers, si nu se mai chinuiau sa scrie ceva :D
 
Cool se vede ca nu prea cu inspiratia...aburi.Mai aminteste-ti ce ai mai facut cu gura sau ce ai mai vrea sa faci...
 
Lika said:
Cool se vede ca nu prea cu inspiratia...aburi.Mai aminteste-ti ce ai mai facut cu gura sau ce ai mai vrea sa faci...
Lika.....da....nu am inspiratie...nici nu am cum sa o am......sunt obosit, enervat, enervat, enervat......ucis......
 
da de ce? Nu salivezi cand itzi este foame, sau cand vezi ceva delicios intr-o vitrina alimentara? :wtf: ... sau cand itzi este pofta de ceva si te gandeshti intens la acea bunanate culinara.... :crazy:
 
Back
Top