Clubbing

aZI NU SE PRIMESTE..... ca redu ma trage de picioare la bere,,,,.. dama miine. . Arin, da she tii rusine? :)
 
aaa, ghini ca, berea cu ReDu e mai importanta :p ;)
ei, cum sa-ti zic, nu mi-i rusine, dar pentru ce sa le pui aici, macar pe lapixel. dar mai bine mine pe e-mail :p
 
ba nae ia pune-le aici, cap la pixel pana le gasesti se pierde farmecu cu totu
da, shi, o fost si streaptease???
 
aici la moment nu pre se primeste... cum zice rusu : "kak toliko, tak srazu" :wink:

da arina deja le are pe posta ei.
 
arina, pliz da shy nia sa vad fotshili, hai nu shi rea! ca mai fac nishte sharing la uzm... am dohuia filme ... shi vrei, dzy? sau sa ma dau cu capu di paretz?
 
Cica, care pana la urma e de vina in tot ce se numeshte Cubbing? DJ care faca ca lumea sa se rupa, sau mai multi factori.

Pentru mine :dj: este acel ca re mishca tot din clubul in care-si face muzica. Exemplul DJ Vally Barbulescu care pur shi simplu o descompus toata Gotica in molecule.

poate cineva nu este de acord cu mine? :naroc:
 
totusi lumea careia sa-i placa asa musica, sa danseze etc...este! si inca destul de multa! asa ca, mesaj pentru DJ-i: va rugam! :D
 
Am auzit ca pe 5 martie in Black elephant vine o suita de :dj: ca re fack muzica in exlusivitate pe vinyl. Sa mor eu ca o sa fie de milioane de ori mai super ca la Gotic. ramane sa mai concretizez daca e veridic ce am auzit
 
Narod!!!! Cel mai important e ca florul sa se rupa de bass-uri ca creerul sa explodeze de drive si inima sa-ti sara de atita adrenalina!!!!
Si incxa una!!! Sinteti rusofobi??? Da poate in Chisinau nu intilnesti asa de des un maestru al DnB-ului dar totusi, cind Dj-iul trece la postul lui de munca nu mai are importanta e rus, moldovan, romin,caucazian...
Traiasca drive-ul!!!
 
da' in Black mai des se fac party-uri cu d'n'b etc, in ultimul timp. eu nu ma duceam, caci nu aveam cu cine.
dar ceea ce zici tu pare tare atractiv :D mergem!
si pe 6 martie facem alegerea cea mai serioasa! :lol: :D
 
La black a sa fie o mama de tusoffkaaa!!! Vine Nemo din Baku !
a zis ca face reliz la un track pe trei venile!!!!!
 
Arian am sa plec azi la slon shi acolo dejoi ma voi interesa daca e adevarat sau nu, ca eu tot de la Polter ma auzit. A-propos degraba e posibil sa am shi eu ocazia de a ma remarca ca :dj: urmeaza sa pun la punct mai multe detalii shi cum shtiu ziua shi ora voi da detalii
 
Девочки не сорьтесь!!!Garantez ca informatia e veridica !a vorbit o persoana insasi cu Nemo!!! El va fi in Chisinau cu citeva zile inainte!!!!
Asa ca party a sa fie de neuitat !!!! :lol:
 
Back
Top