Comparatii

mai bine fara Etica Profesionala decit cu Etica si profa ca doamna Lungu cu asha voce tipatoare si rrr.

mai bine Viorica decit Viorela
mai bine fara cercei decit cu cercei
fara sutien decit cu sutien
bancuri despre blonde decit despre bula
in conditii domestice mai degraba beau vin decit martini
oameni destepti decit geniali
sony ericsson decit nokia
 
Prefer mai mult noaptea decit ziua,cu un barbat decit cu o femeie(cu toate ca s-ar putea si cu ambii:)) mai des goala dicit imbracata,. mai bine frishca decit miere(ca e prea lipicioasa), mai bine e cu lumnari aromate decit cu "incense sticks", mai excitante sunt cubuletele de gheata decit picaturile de luminari, cunnilingusul decit felatia, si... pana la: fara prezervativ! decit cu.
 
Kleo_Patra;219175 said:
cunnilingusul decit felatia

ap iti place sa faci cunilingus mai mult decit felatie? ca eu ori n-am inteles ori nu vreau sa inteleg... ca daca ceva... ap'.... tu numai zi... :) poate se excita cind te vede cu... o alta.
 
inteleg ca vre-i sa-mi sari in ajutor?! :) RESPECT si uvajuha...de ce nu?!
la capitolul sexului oral prefer mai mult sa mi se faca decit sa fac...dar in pofida "faptului" s-ar putea de incercat...cu toate ca in a face cunni sunt ca foaia alba...:)
 
Kleo_Patra;219242 said:
inteleg ca vre-i sa-mi sari in ajutor?! :) RESPECT si uvajuha...de ce nu?!
la capitolul sexului oral prefer mai mult sa mi se faca decit sa fac...dar in pofida "faptului" s-ar putea de incercat...cu toate ca in a face cunni sunt ca foaia alba...:)

respect spui... hihi... hihi... foaia alba... usor se mazgileste... stii? a. mmm... da dar... ca sa iti arat... ap' ne mai trebuie o fata. ca eu doar vreau sa te invat. a... shi asha ca... tu caut-o pe a treia... si pe urma mai vedem noi. da' s poate si altfel... codrin sau ... tot poate ne mai sare in ajutor. :) ca noi toti aici suntem buunii la suuflet si vrem sa te ajutam...
 
oby;219319 said:
djizas! cei cu bredu ista de discutii? :))))

de ce bred? e o conversatie destul de amuzanta, care are un inceput de idee si probabil o FINALIZARE( mi-a placut termanu') productiva...
 
ai perfecta dreptate...un cunni niciodata nimanui nu incurca,principalu e sa fie cu finalizare. Sper doar ca Capsunica sa fie suficient de experimentata ca sa ma impresioneze...cine stie, poate ma dau in lesbiene?!!!:))
 
daca nu negi faptul ca ar fi o posibilitate ca Capsunica ( sau oricare alta fata, de fapt) sa te impresioneze, atunci bienvenue in lumea roz! :D
 
...totalmente, nu cred, dar as incerca! n-as fi in stare niciodata sa renunt la penis pentru tot restul vietii...imi place prea mult sexul ca sa pot renunta la viata heterosexuala...mai bine o accept pe cea BI, uite asa!")
 
kleo, eu nu accept bi. ori esti deplin in ori nu. cum pot eu sa ling si sa enjoy it cind stiu ca ai fost MURDARITA profuuuuuund de mai multe penisuri?! asta e o blasfemie. nu tolerez asha ceva. sorry. inainte de... tre' sa-mi promiti ca cel putin o luna, nimeni nu te-a ftt. :)

dupa care, e necesar sa porti o peruca daca nu ai parul cretz si roscat natural. sa nu fii epilata. sa nu ai mai putin de 60 de kile si 1.70. aaa... sa-ti dezvolti tehnicile de masturbare. antreneaza-te pe un fruct, ceva... sau pe tine. si e absolut nesecar sa mirosi a capshune NATURALE!! nu din geluri de dush sau tot feluri de creme, dulceturi... vezi tu...

si ultimul lucru, si cel mai important din cadrul ceremoniei e sa vii cu un prieten fata de care ai dorinte pur caste, dar fata de care eu sau alte fete am avea cel putin o curiozitate. crede-ma. o sa atingi nirvana.
 
rrrrr... pigutzu nu iak... de ce tu asha? why you make me cry? in cadrul acestui 'training'... a... barbatul reprezinta un element cheie... si asa ca nu are voie sa fie gay!!! bu. te propui?
vrei sa fii voluntarul nostru?... :trist: mm... te rog?
 
capsunica;219382 said:
kleo, eu nu accept bi. ori esti deplin in ori nu. cum pot eu sa ling si sa enjoy it...
...
cum, cum? Iaca asa!

capsunica;219382 said:
MURDARITA profuuuuuund de mai multe penisuri?!
.
si nu murdarita , ci sfintita si blagoslovita pt un viitor fericit:)

capsunica;219382 said:
tre' sa-mi promiti ca cel putin o luna, nimeni nu te-a ftt. :)
nu promit ca o sa rabd atit...asta ar fi un termen record pt mine.

capsunica;219382 said:
si e absolut nesecar sa mirosi a capshune NATURALE!! nu din geluri de dush sau tot feluri de creme, dulceturi... vezi tu...

ce sa vad?...n-am ce vedea...asta tu tre sa ai grija ca eu sa miros Acolo a capsune naturale...dar dupa intelegerea noastra precis ca o sa miros a tine...

p.s. pyggy, dak esti dragut (si esti ceea ce-i trebuie capshunicai pt training) poti sa te alaturi...
 
Kleo_Patra;219408 said:
...
p.s. pyggy, dak esti dragut (si esti ceea ce-i trebuie capshunicai pt training) poti sa te alaturi...
Pai cum, ma inviti asa.., in public... si gresesti nick-ul meu? Asta-i nesimtire... :D
vrei sa fii voluntarul nostru?... :trist: mm... te rog?
Ce nu faci pentru binele comunitatii capsunica? Trebuie sa fie cineva care mentine directia corecta in timpul furtunii... :)
 
PiggyEFromHell;219448 said:
Pai cum, ma inviti asa.., in public... si gresesti nick-ul meu? Asta-i nesimtire... :D

PiggyEFromHell! asta nu e nesimtire, ci o metoda speciala de agatare..:) dak nu shtiai! si lucreaza vad!


PiggyEFromHell;219448 said:
Ce nu faci pentru binele comunitatii capsunica? Trebuie sa fie cineva care mentine directia corecta in timpul furtunii... :)

aaaaa....mmmm.... reusisem sa surprind o poza de a ta, si, ti-as spune ca, eu te-as lasa sa-mi mentii directia corecta in timpul furtunii,... si nu pentru binele comunitatii merge vorba aici, ci pentru binele meu, propriu-zis! ;)
 
Kleopatritza-tza… unu’ la mina! Pigutzu reprezinta un domeniu vast de cercetare. Doi la mina: el reprezinta domeniul MEU de cercetare!!! Si nu te da tu la el… ca… ca… o patesti scumpete! {si tu, pigutu nutz imagina cum noi in maiouri ude ne batem pt tine :p}

Daca esti proaspata si mai vioaie… asta nu inseamna ca poti sa agati pe cine vrei tu asha… Mai uite pe poze… Acolo mai este si khama si umbreon si m. multi care par promitatori…
El, se presupune a fi sustinatorul MEU si n-ar avea de fapt nici o legatura cu tine, nesimtito! Si ink ceva… pigutu’, iubiteel, ai grija cum mentii tu fenomenele naturii…
 
Kleo_Patra said:
PiggyEFromHell! asta nu e nesimtire, ci o metoda speciala de agatare.. dak nu shtiai! si lucreaza vad!
O poza nud pe mail-ul meu ar avea un efect mult mai semnificativ... dar hai, fie, pentru inceput trec cu vederea micile erori :p.

Kleo_Patra said:
aaaaa....mmmm.... reusisem sa surprind o poza de a ta, si, ti-as spune ca, eu te-as lasa sa-mi mentii directia corecta in timpul furtunii,... si nu pentru binele comunitatii merge vorba aici, ci pentru binele meu, propriu-zis! ;)
Eu insa n-am reusit sa surprind nici o poza de-a ta... dar ma bucur ca ai gusturi bune. Castigi niste puncte de la mine :p.

capsunica;219455 said:
Kleopatritza-tza… unu’ la mina! Pigutzu reprezinta un domeniu vast de cercetare. Doi la mina: el reprezinta domeniul MEU de cercetare!!!
Capsunica esti o dulceatza :)... si stiu ca tu de fapt vrei sa iti imparti cunostintele. Numai asa se salveaza lumea... share your knowlodge!

capsunica;219455 said:
{si tu, pigutu nutz imagina cum noi in maiouri ude ne batem pt tine :p}
Prea tarziu... deja mi-am imaginat :p... dar stii vorba:"Make love not war"... Asa ca de ce sa va bateti pentru mine cand puteti sa faci ceva mult mai interesant si placut pentru mine(si pentru voi)? :)... Ah da, tricourile strict albe... asa dau efectul maxim :sarut:
capsunica;219455 said:
El, se presupune a fi sustinatorul MEU
De ce se presupune? Eu sunt sustinatorul tau, m-am inscris si in fan-club! Presupun ca si Kleo_Patra vrea sa se inscrie...

capsunica;219455 said:
Si ink ceva… pigutu’, iubiteel, ai grija cum mentii tu fenomenele naturii…
Eu nu le mentin... eu le sustin! Si le dau drectia corecta... :sarut:
 
Back
Top