Concertul grupei O-Zone in Chisinau !

xPromo MD

New Member
21 august 2004, se va efectua mega concertul grupei O-Zone si ai altor stele moldovenesti de estrada - LIVE!

Nelly Ciobanu, Dublu Sens, Natalii Barbu, In Quadro, show balet "Teodor" cu cadouri - este desfasurat in legatura cu deschiderea noului centru comercial "Plaza" si al cel mai mare magazin de tehnica din Moldova - Alina Electronic.

Mega Concertul va starta la 18:00, in fata cc "Plaza" (fost "Noul Elat"). La 22:00 va sfirsi cu un mega-show :o

Programul si LIVE fotoreportajul puteti acesa la www.alina.md/plaza
 
Shi BRED
nu nu nu
mai bine zis... MEGA-BRED!!!
:tu_mori: :tu_mori: :tu_mori:

Rock 4 ever :rock_liv: :rocknrol:

:lol: :lol: :lol:
 
eu nu ma duc :D
am vazut spotul publicitar la tv cu Dan Balan - ujjjjjas! tare aiu.rea! si adica: primii 100 cumparatori la Alina Electronics primesc cadou CD O-Zone cu autografe :D :lol:
 
iaka eu m-an gandit sa-ni cumpar betonomeshalka cu aceasta mare ocazie.. za odno castig shi SiDi la care visez in tati noptile... shi o sa ascult "ma inec in okii tai lalalalai"... deci fericirea e foarte aproape... chiar fericirea dubla... o sa am shi betonomeshalka shi SiDi... iuhu :-?
 
oameni buni, nu va place, nu ascultati.. asa cum fac eu =)

ce m-a calcat pe nervi pe mine e faptul ca pentru prima data in viata am primit spam moldovenesc !!!

O-Zone , 21 2004 ,
O-Zone .
,
"".

- O-Zone, - Nelly Ciobanu, Dublu Sens, Natalia Barbu,
In Quadro, - "Teodor" - -
"Plaza" , - Alina Electronic.

- 21 2004 18.00, "Plaza" ( " ").
22.00, -.

, LIVE - http://www.alina.md/plaza

a mai primit cineva asa ceva? paote scriem sheva despre alina electronics?

n-am nimic nici cu formatia, nici cu alina electronics... da' iaka spamul..
 
Back
Top