concurentsa!

are foarte multe avantaje fata de moldova.net dar mie oricum imi place asta mai mult, nu deaceea ca eu l-am facut dar de aceea ca e relativ ordine si se vorbeste romana.
 
stai un pic...
eu acush incep cu neajunsurile: de exemplu in Netscape arate nu prea... apoi membrii nu-i vezi, etc.. nu e UBB code...
spune acum avantajele.
 
1. prea mic fontul shi prea mic e nivelul discutiilor - majoritatea sunt de felul "moldcell must die", "ia hociu s toboi t__h...", samd

2. nica cenzura

e mai popular din cauza ca:

1. se face reklama
2. is mai dofiga rushi pe inetul moldav
 
cati dintre voi vin pe moldova.net cu netscape? am vazut odata moldova.net cu netscape din unix si iconitile cu stele nu aratau cam bine...mai e cineva?
 
madwolf: vezi ca netscape-urile mai vechi pot face astfel de gresheli cind e vorba de tabele: de exemplu bgcolor in tabel e aqua acesta... shi din cauza ca netscape nu suporta [nu vede] fonul face respectiv alb fonul invisible de la gif...
 
Mie imi place mai mult forum.md. De ce? deoarece nu e cezurat. Ce doresc aceea spun, nu ca pe moldova.net imi inchide topicul cind fac pe cineva lamer :sad:(
Spre deosebire de moldova.net care are citiva guys si doar ei tot timpul stau pe forum acolo intradevar imbla oamenii. Ma streseaza doar limba rusa, dar eu scriu acolo in romana.
Cred ca pe viitor o sa imbunatateasca si interface cu utilizatorul ca doar e facut de ei forumul nu e download de pe inet si instalat :sad:.
 
si inca ceva, schibati hosting-ul ca la moldova.net ca e foarte rau. Uneori cade serverul 10% din accesarile mele serverul e down :sad:
 
Ce are providerul cu serverul down, ca doar eu pot sa deschid alte site-uri. Da provideri am Relsoft si DNT daca de la acesti doi nu merge apoi mai spuniti care sunt mai cool la noi (in afara de Moldtelecom)
 
dar ca sa-ti spun cinstit, acelasi lucru mi se intimpla si cu forum.md....nu uita totusi ca forum.md este in moldova, de asta si merge mai repede. aici problema e ca am schimbat locul serverului in alta incapere si stau mai multe prostii pe acelasi hub care e unit la 10Mbiti, iar uneori, mai inainte acesti 10MBiti erau cu totul incarcati din cauza ca avem un storage server pe acelasi hub si era accesat la nebunie, acum e vacanta si nu prea, dar la 1 iulie camera asta o sa aiba vre-o zece iesiri de 100 direct si atunci fiecare o sa fie pe a lui....
 
Back
Top