concurentsa!

ps. in zadar spui tu ca is vre-o cativa oameni care vin permanent....avem vre-o 100 care vin pe aici zilnic....
iar daca nu iti place cenzura, nu ai decat sa mergi pe forum.md sa-ti reversi toata murdaria care te chinuie...
 
stati oleaca , la mine moldova.net merge mereu, pe cind forum.md cam dubeshte uneori... de ce oare? poate nu-s in Moldova? :lol:
evisoft: de ce nu discutsi aici despre xml cum o faci acolo?
 
zic si eu, nu sa plins nimeni pina acum de asa ceva....doomie odata ceva spunea dar vad ca tace acuma...
 
eu de exemplu la fel simt lipsa designerilor pe acest forum... fenomenul e cuzat de faptul ca in Moldova majoritatea din ei sunt rushi... :sad:
 
Ce discuti pot aparea aici?
E clar ca buna ziua ca acest forum este mai tare in primul rind se vorbeste cenzurat si in romana, e destul de simplu de utilizat, repede se incarca etc.

Poate si are forum.md mai multi vizitatori dar si e prezent prin super.md si alte situri care sunt toate legate intre ele cu try.md.
Acest forum insa practic nu are linckuri de pe alte situri.
Deci cred ca aici trebuie inchisa aceasta tema.
 
To Radium
Nu oare eu am fost acela care v-am rugatsa-mi deschideti un topic despre XML si mi-ati refuzat?
Da forum.md cred ca o sa-l faca si in romana.
Despre murdarie care e acolo pe mine nu ma intereseaza temele moldcel must die sau sex si respectiv nu le cites, iar aci nu pot sa scriu deoarece risc sa mi se inchida topicul fara sa-mi se dea dreptul de a argumenta ceva.
Numai bine.
Cred ca o sa fac eu un site de forum, chat si alte bazaconii online care o sa-i poata satisface pe toti
 
good luck! :smile:
ps. nimeni nu t-a inchis si nu iti va inchide topicul fara pricina, daca ai argumente reale la ceea ce spui, mai ales cand ofensezi pe cineva, si daca respecti regulamentul.
 
Way care so speriet de concurenta? Care concurenta? Eu am intrat pe forum.md si n-am inteles nica din prima data. Asta e
 
Ianici: uite. aici rushii deja fac o gramada de forumuri, incit eu incep sa ma enervez.

madwolf: tre totushi ceva cu reclama de facut
 
Vo, vo, vo drept spune radium, ca trebuie sa mai reclamati site-ul, ca eu tot intimplator pe aici am nimerit, daca treceti pe la mine pe site, ne intelegem cu ceva promovari :smile:)
 
To madwolf: De ce nu inregistrati site-ul in 1ha sau ad.md si sa puneti bannerele jos, ca oricum odata ce se incarca tabela principala cu mesaje, pana le citesti nici nu observi cum se incarca si bannerele. Si cred ca hit-uri veti avea destule.
 
pe forum.md unicul lucru care ma tsine ca sunt flasheri cu care pot sicuta, am incercat sa-i trag incoa, dar ei nu shtiu romana... tre de gasit romani flasheri :grin:
 
to Madwolf. Da 1ha.ad.md si ad.md e laja, in primul rind toti acolo fac cheating :smile: si in al doilea rind nu lucreaza ca lumea, cind pui bannerul pe web si apeshi link nu merge, eu m-am deconectat de la eu jumatate de an in urma :smile:
 
Iaca na... nici nu am stiu de forum.md:)... am incarcat pagina .. si am vazut ca e cam "galimaya" ... nu mai merge vorba de concurenta... totul este clar moldova.net rules foreva :smile: in plus ca pot sa vad opiniile oamenilor c^t de c^t cunoscuti pe aici.
 
Back
Top