corelatii intre nume si personalitate

Spencer

Pe lumea cealalta
Nu da sincer....

a vazut cineva o fata cu numele "Aliona" sh inka de treaba? EU am vazut multe alioni pan akuma... da de treaba ink nu. Nu fac incriminari acuma> da este o legatura intre nume si personalitate... sau poate nu este, dar vreau eu sa fie... help.

Este sau nu este?

Laura> a vazut cineva o Laura de treaba? eu pan acuma nu.

Taniusa da>! Toate taniushle pe care le am cunoscut au fost fete cuminti si frumoase.... Da Alionele si Laurele> erau numai frumoase(ak "bune") :p , in rest orice numai cuminti nu erau.

Ce ar mai fi... Cristinele tot au ceva special, dar nu sunt cuminti....

erm... mai are cineva vre o idee? sau nume?

poate s gaseste vre o fata care sa faca review la nume barbatesti :)
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

La inceput am vrut sa scriu ceva cu Q#^#$%# dar m-am razgindit. Eu cred ca asta e o prostie. Nu ma asteptam sa scrii asa ceva.


Daca vrei sa studiezi speciile de fete, trebuie o abordare obiectiva, iata un exemplu ;-) http://ournet.md/~area51/files/girls.zip


Iata si review despre baieti: http://ournet.md/~area51/files/boyz.zip



Ideea ta este falsa. Eu stiu o fata pe care o cheama Aliona si care e de treaba; chiar doua. Si, mai departe? "my word against your word" sau cum? Paper, Rock and Scissors?
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

Intrebarea nu e daca Alinoa e de treaba sau nu e... ca sa-ti raspund in acelas stil Spencer... intreaba-te daca ai vazut macar un utilizator cu nick-ul spencer care sa fie mai inteligent decat o reptila... eu nu.
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

Adevarul ca e chiar teoria chibritului dupa cum a observat si LightSense, dar hai sa contribui si eu cu o noua teorema :)
Toate fetele cu numele de Andra pe care le stiu sunt fete faine (fizic vorbind). Ma poate contrazice cineva ?
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

Daca sunt atitea Ioni si Natashe pe lumea asta, si Serioji, cum poate sa fie toti asemanatori? bullshit. desi citeodata persoane cu acelasi nume seamana in ceva, dar f rar.
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

Otilia;165433 said:
Daca sunt atitea Ioni si Natashe pe lumea asta, si Serioji, cum poate sa fie toti asemanatori? bullshit. desi citeodata persoane cu acelasi nume seamana in ceva, dar f rar.

E clar ca nu poate exista o metoda stiintifica de corelare a numelui. Desi exista o pseudostiinta care chiar asta incerca sa faca. Am mai vazut nu stiu pe unde . George- persoana muncitoare si blah blah, Ion- ambitie si curaj blah blah blah

Dar totusi apar unele coincidente interesante cateodata. Cum e la mine cu numele Andra. Cunosc vreo 6 de Andra si toate sunt faine.
PiggyEFromHell deocamdata e 1-0 pentru mine, cunosc mai multe :)
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

Spencer;165410 said:
Nu da sincer....

a vazut cineva o fata cu numele "Aliona" sh inka de treaba? EU am vazut multe alioni pan akuma... da de treaba ink nu. Nu fac incriminari acuma> da este o legatura intre nume si personalitate... sau poate nu este, dar vreau eu sa fie... help.

Este sau nu este?

Laura> a vazut cineva o Laura de treaba? eu pan acuma nu.

Taniusa da>! Toate taniushle pe care le am cunoscut au fost fete cuminti si frumoase.... Da Alionele si Laurele> erau numai frumoase(ak "bune") :p , in rest orice numai cuminti nu erau.

Ce ar mai fi... Cristinele tot au ceva special, dar nu sunt cuminti....

erm... mai are cineva vre o idee? sau nume?

poate s gaseste vre o fata care sa faca review la nume barbatesti :)

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeer tare:)...cred ca tea dat pe spate problema asta::)))...nu mai cunoscut pe mine, Aliona:)....ti-ai schimba parerea:)...
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

lvl100;165443 said:
...bla bla bla...
PiggyEFromHell deocamdata e 1-0 pentru mine, cunosc mai multe :)

Nu stii sa numeri draga... dupa ce ti-am dat un contraexemplu mai si crezi ca ai castigat?:) Sigur... premiul de consolare.
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

PiggyEFromHell;165513 said:
Nu stii sa numeri draga... dupa ce ti-am dat un contraexemplu mai si crezi ca ai castigat?:) Sigur... premiul de consolare.


Vezi ca astept premiul ala. Daca nu mi-l dai am sa ajung la concluzia ca toate nickurile care incep cu Piggy sunt persoane pe care nu te poti baza :)
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

personal nu cunosc nici o Andra.... numai pe aia care-i cu Maruta. si Maruta e mult mai bun. La cat de strasnic e neamul Andrei... cred ca si ea tot cam pe acolo e, doar ca e machiata bine, aranjata etc.

eu am o prietena Laura, tare super fata :)
si toate padrujili mele sunt super... doar ca asta nu are treaba cu nemele, evident.

eu am mai cunoscut 2 Arine... si toate suntem bune, asa, la inima...
 
Re: aliona, taniusa, si alte specii

:)... sa scriu si eu ca nu toate Adrianele is proaste cum a scris natsha de usuratice ? :D

eu cunosc trei Natashe... sunt toate diferite complet, dar nu usuratice :D
 
Back
Top