Counter Strike: Source

Bad And Mad

fundamentalist :)
l-atzi incercat? ce parere avetzi? L-atzi schimba pe cel vechi?
Dupa parerea mea e super, atit engine'ul lui HL 2 cit shi insushi interpretarea lui. Eu de acum 2 saptamiini joc doar in el, de 1.6 am shi uitat !
 
atzi ramas in urma cu moda :)
Mai baietz,i eu tzaranu din provincie sa va dau lincuri? :)
Cauta pe www.Suprnova.org cs source crackuit de un ciuvak Emporio.
E acelashi cs doar ca pe engine'ul lui HL 2
 
Bad And Mad said:
l-atzi incercat? ce parere avetzi? L-atzi schimba pe cel vechi?
Dupa parerea mea e super, atit engine'ul lui HL 2 cit shi insushi interpretarea lui. Eu de acum 2 saptamiini joc doar in el, de 1.6 am shi uitat !
ia scrie tu aici cum trebuie de configurat source acesta, ca nu mi se primeste, scrie cum ai facut ca la tine sa mearga...
 
ei, si zaparojetz, si zil, gasesti in hl2 si source
la intrebare nu mi-a mai raspuns...totusi mi-am incordat creerul, i-am ridicat voltajul, si am reusit sa pronesc joaca asta...
cand am copiat hl2, mapa avea undeva 4 GB, eu zic, ei bun, copii, cred ca e full version, asa a fost, insa am gasit si mapa cstrike si mi-am pus intrebarea ca dac nu cumva si source am, eu intre timp am copiat un alt file de 600 mb, care se pretindea a fi source, m-am chinuit mult si bine sa rezolv, insa a ramas la fel...si am incercat sa joc counter folosind aceasta mapa(apropo file-urile din mapa erau deja instalate, insa ca sa joc trebuia niste "adaugari") si mi-a reusit, in sfirsit imi apare joaca pe monitor, iaka fericire! :D
Mai jos niste imagini facute de mine, unde observam modificarile aduse in joaca.
 
css3.JPG

css4.JPG
 
source rupe bashnea, am jiucat oleaca la sun city... pacat ca compurile noastre de la univer nu treg css ca demult aveam sa jiucam... efectele gloantzelor yn peretzi, pamant sau apa sunt fenomenale... yca nu shtiu cum e sa nimereshti yn ceilaltzi...
 
noua joaca va crea probleme nu numai lan-urilor cit si netului, la asa grafica si resurse trebuie, interesant de la citi kb se va putea juca "normal"...
 
Am incercat sa ma rup cu un prieten de-al meu prin modem... nu da doamne la nimeni astfel de bucurie :D Eu ca server il vedeam primu, shi in pofida faptului ca el e mai bun la CS, eu il faceam, el apoi mi-a povestit ca la dinsul totu se vedea cu o intirziere de citeva secunde 8)
 
Eu am incercat sa ma conectez la inste servere aici in Franta si imi zice ca clientul meu foloseste un protocol mai vechi. Ceva de genul asta ... Poate sa fie din cauza ca am o versie crackuita? Cum se paote de reparat asta? stie cineva?
 
sa-i spunem la general - versiune piratata, daca e asa te poti conecta doar la servere care au fost deschise tot de versiuni piratate, asta spune chiar de cine a fost crackuita, Emporio.
 
....;

Am jukat la net aici in Frantsa ... Ce pot sa spun ... ii cea mai favorabila versiune a CS-ului de la 1.3 incoace ... ku toate ka nu jukasem CS de 2 ani la nivel normal ( for fun poate o data de 2 ori pe saptamina ) dupa 4 ore de joaka rupeam bashnea pe ... eYe.Cs server ... m-au luat deodata in ekipa de CS de la un klub de aish idin orash shi ni-au facut shi shara ... (3.5 euro/ora costa in genere)...caroce tare clasna ... daca as fi in Moldova,m-ash apuka iar de CS cred ca ... (Aici tre sa invats :( )Joaca mai in scurt mie mi-a parut tare classnaea ... ..nu mai credeam sa o vad asha dupa uiniaua de 1.4,1.5 si 1.6 ... recomand la totsi (PS: pentru nivel oleaka mai ridikat dekit "Eu-is-lamer,si-nii-asta-ni-plashi" trebuie sa va copiatsi proga cu console ca nu era par default si nu lucra picmipul ultima data kind jukasem,deci trebuie de rupt oleaka mintea si de pus 800/600 kiar daca compul tsine mai mult,ca nu se vede nici o drina .. eu kind jukam,si tot ce tsinea de texture detail era la low,tot ka sa se imbunatatseaska wieul)
 
Back
Top