Counter Strike

Eu sunt in din Unreal team si dupa cum ai vazut am castigat campionatul. E o joaca super!!!!!!!!!
 
btw...

Vreau sa stiu si eu care este cea mai puternica echipa de counter-strike din Republica Moldova...
Poate facem si noi un meci amical cu voi..

See ya lads
 
In unreal ii galima ci iti da viata shi nuii real. In counter ii mai real ci cind sai de la innaltime mare iti ia viata.
 
in unreal tot itzi ia viatza daca sai de la inaltzime mare, dar daca tare vrei potzi shi sa micshorezi gravitatea...
 
e vorba sa apara degraba C-S 1.4 :smile:
2 Lucky: in c-s punctul forte este REALISMUL. Nici o alta joaca nu poate oferi asa ceva... M-am saturat de "carne" pe pereti(q3)...
 
vo vo....
si vashe ... graim aishi de CS, intr`adevar sa-l jiucam nu putem....
Concurs pe ch ? ..neploho ...da care o fost I priz ?
BTW ...in Las Vegas tot o fost ... la primu loc li-o dat 150.000$ ...
 
2cell: de acord in privintza realismului in CS, dar imi place mai mult UT deoarece bots-ii oleaca-s mai deshteptzi, shi nu am jucat CS in retzea cu oameni :grin:
 
mda... daca vrei boti destepti cauta POD Bot 2.5 ... + waypointuri...
...da vashe farmecu shel mai mare ii sa jioshi cu oameni...
 
Pe 2002-02-16 08:57, [LegioN] a scris:
vo vo....
si vashe ... graim aishi de CS, intr`adevar sa-l jiucam nu putem....
Concurs pe ch ? ..neploho ...da care o fost I priz ?
BTW ...in Las Vegas tot o fost ... la primu loc li-o dat 150.000$ ...

Ma dushem eu cu drujii mei acolo zajili ba po crupnamu. Eu cu drujii mei amu-i "CS liharatka" shi daka la noi ii "liharatka" de un jioc noi sintem prafisianali. Mai ales la jioshi de asha tip. :uzi2:

Licina cind ne punem cite 2 la impotriva boturilor eu is sniper :sniper: altu pascuieshte :uzi: . Pe mine ma prikaleshte harta assult.

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: 3D pe 24-02-2002 18:38 ]</font>
 
Original Sid am jucat ambele harti in awp_map inca ii normala da in fy_icworld acolo sa joci 10 contra 10 apu asa un bardak se face pe acolo strasnic
ANUNT: cine doreste sa joace CS in clanuri va rog sa va adresati la mine ca clanului nostru ne trebuie ceva concurenti mai puternici
 
Back
Top