Cum pot cuceri o fata ?

uliana;188574 said:
multe cuvinte frumoase, sa/i faci capriciile, dar niciodata sub nici o forma sa nu te lasi manipulat de ea.

?! Nu intzeleg eu... parca te contrazici...
''Niciodata sa nu te lashi manipulat de ea.'' Majoritatea oricum sunt manipulatzi, doar ca fetele deshtepte lasa impresia cum ca n-ar fi asha, da' invers! :))

o fata intrigata este una pe jumatate cucerita. trebuie de intrigat! :D functzioneaza mai tot timpul!
 
e destul de usor sa cuceresti o fata... fa-o sa rada! dar sa rada in hohote si dupa sa vezi cum se da pe langa tine ;)
 
pff... da-ti dai si tu seama daca rade cu tine sau de tine! si piggy, nu esti clown, esti doar funny clown! :P
acum serios, daca reusesti s-o faci sa rada... ai castigat ceva teren! ;)
 
mie tare imi place cind un baiat nu se "topeste de la prima intilnire", dar e mai bartbat daca pot spune asa. si inca ceva: nu-mi place cind cineva ma grabeste la o relatie.
 
fluturash;197537 said:
mie tare imi place cind un baiat nu se "topeste de la prima intilnire", dar e mai bartbat daca pot spune asa. si inca ceva: nu-mi place cind cineva ma grabeste la o relatie.
in ce sens "sa se topeasca"?
 
Pai... in privintza rasului sunt cam rezervata.Suntem totushi diferite, deci shi strategiile trebuie sa fie diferite.

Femeia e ca o victima, mai bine zis prada(dar depinde de situatie, baiat), trebuie doar sa-i gaseshti punctele slabe....
Toate strategiile astea amanuntzite din jurnale sunt bullshit!!!
Trebuie sa ai cap pe umeri(ca sa nu aratzi char ca ultimul tantalau, asta numa in cazu daca mai eshti shi sarac pe deasupra :)), sa shtii cate ceva din codul bunelor maniere shi sa te deccurci oleaka in psihologie, la nivel user... ei shi ... Sa-TI PLACA SA FACI BAIE REGULAT!!! :D
 
TRISHNA;197571 said:
ei shi ... Sa-TI PLACA SA FACI BAIE REGULAT!!! :D


Uite, multa dreptate are TRISHNA... Cand dai sa te pupe shi nu shtiu cum, prin ce magie, se simte un iz mai putin 'sexy'... ap'... tot cade! :(

Flacai! Apa shi sapun! :D
 
Kara;197544 said:
in ce sens "sa se topeasca"?

asta se vede in okisorii lor ca se topesc. mai exact cind gata te vad femeiea visurilor lor,iti spun ca esti cea mai cea mai, arata cam aiurea...mie cel putin nu-mi place. prefer ca sa mai joc cu cineva...jocul asta al cucerii, daca se poate de spus asa, sa tina mai mult!
 
Pai... Cand incep cu "cea mai cea mai" suna a lapsha de "pritzachit" domnishoare pe o perioada limitata de timp...

Dar intr-o relatzie, precum shi intr-o partida sex unii barbatzii adesea omit preludiul!!! daca greshesc, iertare :)
 
TRISHNA;197670 said:
Dar intr-o relatzie, precum shi intr-o partida sex unii barbatzii adesea omit preludiul!!! daca greshesc, iertare :)

Depinde si cu cine o faci... Daca e cineva care iti place, atunci preludiul e ceva f important si placut,iar daca doar vrei, pur si simplu "sa ti-o pui", atunci nu-ti arde a preludiu...
 
hmmm.... Inseamna ca atunci cand barbatii omit preludiul sa intzelegem ca ei nu iubesc, ci vor doar sa shi-o traga... :cool:
 
TRISHNA intelege prin preludiu restaurantul la care il va duce saracutzu baiat, plus eventualele flori, plus complimente si alte pupincurisme exagerate, plus sa o petreaca pana acasa, sa pupe mana cu respect de cavaler... iar a doua zi sa se repete... pentru ca atunci cand i-a bagat limba-n gura e deja sex:D.
 
Piggy nu tozi sunt asha maeshtri in sex ca tine. Nu la tozti o partida de sex oral = un pupic de noapte buna... Da' yncercam sa lucram la asta in fiecare zi...:D
 
Back
Top