Cum putem face bani seriosi pe net ?

marian68

New Member
Salut, sunt marian68 si va trimit la toti salutari din Londra! De cateva saptamani intru mereu pe ournet.md si pe moldhack, dealtfel de aici m-am ales si cu ceva probleme la calculator, dar nu sunt suparat. Sfatuiesc pe cei curiosi sa nu piarda timpul cu sistemul meu, nu e nimic interesant de gasit, iar daca are cineva nevoie e mai simplu sa-mi ceara.
De fapt sunt in cautarea cuiva priceput la distractii din astea cum ar fi carding-ul, ca de vreo sase luni ma distrez numai cu lopata si pickamerul si parca nu mai am chef de joaca. Glume de astea cu nitroclicks si alte tampenii nu ma intereseaza, caut pe cineva care chiar stie cum putem face ceva banisori. Mai ales ca pot face rost de card-uri. :)
 
legion - nu ar fi fost mai simplu sa ii trimitsi pur shi simplu mesaj privat?

plus, asta nu ii prea legal.
 
i`m sach a big lamma. i dunno wat a praivat mesadj iz. i`m from moldova. ..i maio serdtze ostanavilosi....maio serdtze zamerlo...
:)
ei da shi am zis eu acolo vashe ....eu acolo de curechi si papusoi shert l-am intrebat ...voi to la si v-ati gindit ...ei hai ...m-ati spalit ...i-am zis sa ini faca cunostinta cu o tzelka :)
 
Bani serioshi, stai putin este asha sheva ca: SPAM, HACKING, CRACKING... :crazy: . Davai incepe sa lucrezi. Luru-i greu.
 
VRAEUUUUUUUUUUUUUUU SIIIIIII EEEEEEEEEEUUUUU BANI

CAM CATI OPTI CASTIGA PE LUNA?????????????
:roll: :roll: :roll:
 
Back
Top