cum sa inebunesc o fata ?

Eu cred ca ne pierdem mintile mai usor decyt le capam. Si paradoxal credeam ca doar eu am fost asa, dar vad ca majoritatea patesc acelas lucru. De fiecare data cind cineva s-a dezamagit, devine trist si daca marturiseshte cuiva despre cele traite, acel CUIVA crede ca el (ea) nu pati la fel niciodata cu partenerul sau. ... dar la TOTI asa ceva se intimpla. ... si iar tristete...
 
mai simplu nu se poate!!!! e foarte simplu sa innebunesti o fata, o femeie, whatever!!! gasesti o slabaia tocika si bieshi acolo do poteri pulisas i ona tvoia!!!!...credeti-ma ...caci eu am succes si la femei!!! :wink: :crazy:
 
uai, joker!!!! tu lamureste-ma, caci ajunge greu la mine..azi!!! cu ce eshti tu de acord??? poate cu semnatura mea???
 
Of ochi albastri, ochi albastri...
Snoopi te inteleg din plin. Nu esti singura cu asa griji...

Invata-m cu ce s-ncep intai
si-n care vorbe-anume tuturor
s spun ce-albastru-i ceru-n ochii tai,
si cum, de-atatea lumi luminatori,

pe gura ta surasu-i ca un soare;
ei poate niciodata n-or s stie
din fiecare clipa trecatoare
cum ne-am durat noi cate-o vesnicie

iubindu-ne; si nu vor sti ca-n glas
iti cnt atatea cantece cnd spui
cuvinte ce pe buzele oricui
niste cuvinte simple-ar fi rmas.

E tare usor sa te indragostesti de ei, si-i tare greu sa-i uiti. :cry:
 
Umka said:
cerepaha said:
iaka iar am ramas shomera! concurenta pe piata profesionala e foarte mare! astept propuneri de peste hotare!!!

da' tu deskide-ti un bar"Costea si Jenea" :D

uai, ia poate ma prosveshiti si pe mine!!! ce am eu cu costea sau cu jenea??? eu daca imi deschid un bar il numesc BOBCLUB si la intrare o sa fie unpanou enorm iluminat perfect cu urmatoarea inscriptie: WELCOME TO BOBCLUB!
 
tz, shi urit vorbeshte omul

anyway, ce avetsi mai oameni cu ochii albashtri? eu nu am inteles niciodata oamenii care tsin minte mii de detalii despre persoana in care se indragostesc, de parca ar avea mare importantza ce nuantza a albastrului-cenushiu au ochii, cit de murdar e blondul parului, samd :)

principalul e focul, pasiunea, caldura, prietenia shi intelegerea dintre indragostitsi
 
Eu zic ca nu-i bine sa lasi o insulta fara raspuns mai ales cand ai experienta stofei din care sint facuti unii...
Cat priveste igiena corporala eu zic ca e totusi destul de importanta...
 
cerepaha said:
CITAT : ... eu daca imi deschid un bar il numesc BOBCLUB si la intrare o sa fie unpanou enorm iluminat perfect cu urmatoarea inscriptie: WELCOME TO BOBCLUB!

Da' de ce sa nu alegi un nume american mult mai pop.u.l.a.r , Cherie ? De exemplu D.I.C.K . :lol:

:lol: :lol: Shi ai scrie pe panoul ala : WELCOME TO ... D.I.C.K.C.L.U.B ! :lol: :lol:

Astfel ar shti toata lumea la ce tratament sa se ashtepte cind intra in clubul tau . :wink:
 
:::[alien]:::;39014 said:
tot se intimpla cazuri cind fetele iubesc pe altcineva iar tu pe ea si acel o iubeste pe aia care te iubeste pe tine , foarte complicat :D , si cum sa faci ca acea care o iubesti sa fie inebunita de tine ??? Sa fie cool , adica puternic , cu frezuri normale , sa te imbraci dupa ultima moda , sa fii un prieten adevarat si so ajuti la vremea grea , sau pur si simplu sa ramii cum esti si posibil ea peste vreo 2 ani te va iubi si pe tine.imi dati un sfat ??

Foarte simplu, fii baiat si atit ;)
 
foarte simplu - cat mai multe macaroane pe urechi la ce mujik esti :) o sa se vedeasca 99,99%
 
Back
Top