Cum sa slabesti sau invers sa pui ceva Kg?

Supa de varza face magie,cu cat mananci mai multa supa ,cu atat vei arde mai multe calorii si vei slabi mai mult.Cat mai multe fructe si legume si nu uitati:::cate 2 l de apa pe zi trebue de baut(doar apa plata).FARA PAINE SI FRIPTURI SI CAT MAI DEPARTE DE MAMA(CA EA TE IMPUNE SA MANANCI) SI CAT MAI ROTUNJOARA TE FACI CU ATAT MAI SANATOASA CREDE CA ESTI
 
Iluzia, ai cam dreptate, insa nu toate mamele is ca ta, tu nu ai trait cu a mea mama :p. cel mai bine sa traiesti singur, si intr-o perioada scurta reusesti sa scapi de kg , fara ca sa vrei uiti de tine si de foame. Atunci cind mai traiesti cu cineva e cam greu sa tzii regim, toti maninca si tu te uiti ... nu pare interesant. :)
 
saraneth said:
iluzia, subiectul temei zice:cum sa slabeshti invers, adica cum sa pui kile pe tine

Acus iti scriu si cum sa le pui,ca sunt experta la pus
Citeste atent ::::::respecta un program alimentar regulat. Trei mese principale si 3 sau 4 gustari intre acestea sunt recomandate.Cat mai multa paine,unt,slanina,cate 3-4 torturi pe zi,ciocolata kile nu saga,offffff simt ca deja am mai pus cateva kile de grasime pe aripioare
P.S. cum pot sa bag iconitele ,ca fara ele nici un efect nu are mesajul?Sunt varza(adiq curechi rosu)
 
Piggy, eu cred ca [K], sar.... a vrut sa controleze atentia fetei :hlizesc: caci ea daca ar fi fost mai atenta ar fi citit titlul din nou, dar nu l-ar fi crezut pe el. Se vede ca fata e usor manipulabila :hlizesc:

aha;)... si ceva la tema:
controlati-va BMI-ul sa vedeti daca aveti nevoie sa slabitzi sau invers :D

http://nhlbisupport.com/bmi/bmi-m.htm
 
promd,
pai cind vad ce probleme au unii tocami ni se face greata-n c....r!
Sunt oameni care saracii nau ce minca,da aestia ni sa jeluie ca is grasi ca porcii!
Mai putin trebuie de crapat.
 
dictionar said:
Piggy, eu cred ca [K], sar.... a vrut sa controleze atentia fetei :hlizesc: caci ea daca ar fi fost mai atenta ar fi citit titlul din nou, dar nu l-ar fi crezut pe el. Se vede ca fata e usor manipulabila :hlizesc:

aha;)... si ceva la tema:
controlati-va BMI-ul sa vedeti daca aveti nevoie sa slabitzi sau invers :D

http://nhlbisupport.com/bmi/bmi-m.htm

Hmm... BMI-ul meu parca e in norma, da eu oricum is, cum spune taicameu, slab ca un "sarnic"... Nu spun ca is slab, dar as vrea sa pun ceva Kg... si nu slanina, dar masa musculara.... stiu ca trebuie de dus la sala cu sport mai des si de mncat mai multe alimente cu proteine, fibre s.a.m.d. insa problema mea e ca sunt prea ocupat pentru asta si nu am timp de loc, iar seara cand vin acasa sunt asa de obosit ca mi-i lehamete sa ma mai ocup cu sportul... desi acum parca a inceput sa se mai incalzeasca asa ca cred ca ma voi duce la piscina seara sa ma mai racoresc cate un pic.
 
Usor manipulabila? Hm...cum de eu nu am stiut asta?Am raspuns doar la prima parte din reper,fiindca ma intere`doar kilele in plus si am incercat ceia ce am scris mai sus si a avut efect.
Doar pentru tine(dictionar):::::Errare humanum est sed perseverare diabolicum & Si tacuisses, philosophus mansisses,imi pare rau ca am fost rautatica.
P.S. si acum la tema,dar raspunsul e doar pentru prima parte ::::Post cenam non stare sed mille passus meare-sa nu stai dupa cina,ci sa mergi pe jos o mila.
 
am vazut azi la televizor....

J.Lo. e insarcinata. 12 saptamini de sarcina. Ce-a facut ea....?

a mers la Companie de Asigurare si si-a asigurat corpul cu 1 miliard de USD/EUR /nu tin minte, dar nu prea conteaza/.
De ce?
Daca dupa nastere n-o sa reuseasa sa slabeasca si sa revina la formele normale, Compania de Asigurare ii va plati asigurarea respectiva de 1 mld.

Acum, J.Lo maninca ca padorvanaia tot ce vrea! are fata asigurare!
 
Back
Top