De ce acest forum este atit de pasiv?

nu, serios. alte forumuri au cite 50 pag, dar acestea atit de putin

practic parca nici nu exista
 
IONIX, nu chiar la tema, dar pisoiul ista mii cam cunoscut de pe alte forumuri cu tematica acestei rubrici...
sa fie oare unul si acelas personaj?
 
nu, Black, nu este acelasi personaj. acest pisoi este ca icon la windows XP la welcome screen. dar ce este vreo problema :wtf:
 
nu :D nici una,
parerea mea, exista o sumedenie de situri specializate in domeniul dat, eu cred ca este mai util sa te adresezi cu o intrebare incoo ddecat incoace
eu in cazuri similare apelam si la forumul dat... cred ca mai mult din patriotism :lol:
 
IONIX -> iata aici +/- :
+ La noi pe forum niciodata nu au fost bannere ca la alte forumuri . Sunt formumuri cu mii de bannere si sunt foarte urite din punctul grafic.
+ Dupa parerea mea mai bine sa fie putini oameni dar sa stie a vorbi decit sa fie mii si sati fie rusine sa postez o tema.
- Nu suntem inscrisi in niciunfel de banner exchange pentru ca e nevoie sa fie si pe pagina bannere!
- Nu avem prea multe reklame in lumea reala , adica , poate sunt in ziare reklame ( SVI ) , sau din gura in gura dar totusi ... nu prea se iubeste forumul pentru straini ca pentru a vorbi liber trebu' sa te incadrez in forum.

Propuneri :
1.Poate facem clonul de CS sau de Quake 3 Arena a forumului?
2.Posibil sa ne promovam prin mai multe proiecte!
3.Sa avem prieteni in lumea IT ( adica sa colaboram cu alte pagini )

Ceia cemi place :
Nu sunt banere si din cauza asta forumul e foarte nice si e bine sa comunici ( sa vorbesti liber ) .
 
+Da plusul ca nu are bannere e un plus foarte mare.
-Suntem putini oameni pe forum trebuie mai multi, sa ai despre ce vorbi shi cu cine, ar trebui mai multi moderatori, sa deschida alte compartimente sa poti vorbi despre orice, shi ar mai trebui sa fie reklama forumului nostru pe alte siteuri care sunt bine cunoscute de intreaga lume.
 
Back
Top