de ce exista probleme in lumea asta?

putem

putem afirma oare ca daca n-ar exista probleme in viata unui om aceasta ar fi fara farmec, viata lui n-ar fi goala, ar putea exista asa ceva?
 
e normal sa existe probleme, cum vrei sa te urci pe un munte lunecos, cu suprafata neteda ca de sticla?
nu e normal sa faci panica si sa te eschivezi de la cautarea solutiilor pentru problema...
nu e normal sa crezi ca tu iesti unicul cu probleme, si ale tale sant cele mai grave
 
probleme pot fi diferite: unele mai mari altele mai mici, dar viatza este mai interesanta asha! :ciupos: nu credetzi?
 
........problema mea....

......Nu imi mai suport Sefu,...ma terorizeaza .....ma face sa vreau sami las serviciu.......vreau sal omor la mama dracului, sa nu se mai ia de mine cu kikashioasele lui obiectii..... vreau sa nu mai existe......
 
problema mea:
nu-mi mai suport shefa, e timpitzica............shi analfabeta....
m-a facut sa ma conving ca tre neaparat sa-mi schimb locul de munca.....
:lol:
 
Problema cu seful este endless:) nu are importanta unde lucrezi si ce faci, in permanenta se va gasi un sef care te uimeste prin "inteligenta lui".. however, de convietuit se poate: faci ce vrei tu insa il lasi pe sef cu convingerea ca faci exact ce iti spune el.... fii "drug" si nu te enerva, iar daca nu poti si gata-pleaca in cautarea unui mai bun... nu se stie insa daca il vei gasi :lol:
 
.... eu cu sefii niciodata n-am avut probleme :ciupos: daca le stii punctele slabe, poti modela din ei ce doresti....

mel si lucia, da ce fel de sefi aveti voI? ia caracterizatii pe scurt....
 
sefu meu:

- e foarte destept, de la el am invatat si invat multe
- e tinar
- e arogant
- e persoana publica, si mai toti politicienii ii sunt cumatri, ceea ce il face pe sefu meu sa se creada si mai important
- e bogat
- poate fi foarte nedrept, si cand e asa jigneste pe toti ...asta doare
- nu stie sa recunoasca ca a gresit
- si mai repet inca o data: e foarte foarte destept, asta ma face uneori sa inkid okii la nedreptatile lui
 
:lol: :lol: Melania , tu daca nu mai imi suportzi calitatzile , spune-mi in fatza , nu mai pacali lumea ca as fi seful tau , :wink: ca sa primesti sfaturi cum sa scapi de mine . :lol: :lol:
 
Adica calugaritza la voi , Alex ? :D

Pai , fata asta v-ar baga in pacat . :wink: Atzi fi excomunicatzi cu totzii !!! :wtf:
 
Back
Top