de ce neam ascunde pe forum?

merge, alex, pentru niste vorbe aruncate in vint, merge... :roll:

as fi putut sa interpretez cuvintele tale cum numai eu stiu sa fac, dar mi-i teama ca nu vei rezista la ironia mea cu dinti :tu_mori:
 
cool, dupa ce stai ascuns un timp, te saturi si iarasi vrei sa-ti figureze numele acolo jos, printre utilizatori

acum imi place mai mult asa :wink:
 
probabil ka eshti o kiatre pretioasa a forumului, da vezi sa nu-ni sari shi nie cumva in oki ka poate orbesc de tat :lol:
 
pai

de ce sa se ascunda din moment ce oricum sunt ascunsi ca identitate ca sex ca religie sau ca oameni in general??????
 
cool

ne stim noi astia cativa aparent insa !, dar cu ceilalti care fac pe interesantii nu-i stim deloc! si nu inteleg de ce atata secretomanie? :)
 
A se ascunde e dumnezeiesc. Cel-de-Sus a fost si el supranumit de unii Marele Anonim. (Deus absconditus, ziceau latinii). :D

Anonimatul este ceea ce permite firii omenesti sa se manifeste in diversitatea ei, fara a fi supusa jugului social al previzibilatii, identificarii si sinceritatii. Anonimatul te invita la atitudini artistice, la fictiune.

Iar gustul fictiunii este primul pas catre creatie.

Pour vivre heureux, vivons caches ! :wink:
 
E bine sa fii sincer la spovedanie, sau cind promiti ceva, sau cind inchei un acord, etc.
Aici insa pe forum, in cadrul unui dialog liber si plin de haz, sinceritatea e adesea de prisos.
 
nu, sinceritatea aici pe forum nu mai este de prisos, chiar as spune ca e de folos, ca de altfel ai face o casa de te-ai rupe in patru, si apoi mai incearca si leaga gindurile. cind esti sincer ai singura idee si un singur scop, pe cind daca o ocoliest ..... in atitea feluri vrei sa te prezinti si sa te arati ca pina la urma singur nu vei sti cine esti.
 
Back
Top