De ce se casatoresc barbatii?

daca Radu a vazut numa sterve la viatsa lui asta nu ynseamna ca toate fetele sunt sterve, deshi daca ma gandesc un pic cred ca fiecare yshi face probleme singur shi vede lumea dupa modelul celeia ce o are yn capu lui, indiferent de ce s-ar petrece afara
 
melanio nu-nteleg: iti plac femeile stervoznie pur si simplu sau iti place ca acestea sa-ti faca viata ad ? de exemplu vreo-una stervoznaia ar putea sa-ti fure vreodata mirele... si nu cred ca o sa fie placut.
Sau poate iti place sa fii tu stervoznaia ?
 
blya si jeli, sa-ti fure nirele.
Radu, sa tii minte ca mama pylii inca nu o murit, asa ca in loc la un nire furat o sa apara altzii si mia pont. dupa niri si dupa troleibuz niciodata nu treb sa alergi, ca o sa vina si altele.
 
apui sa-i spuna un spasiba mari ca i l-o luat de sub nas ynainte de a se marita, ca de se marita tot cineva il fura, da kopkii fara tata ne poriadoc
 
joker said:
da cu cit is mai stervoznie fetele estea- cu atit mai mult caifuiesc :crazy:

iaka un barbat care nu sy temi di greutatsi shi nu tremura cu coada yntri kishioari:D

respect :wink:
 
barbati stervoznie? nam auzit de asa fenomen....mai degraba is barbati care se vii.besc in dodii......fuuu, nenaviju asa ceva
 
daca fetitza e frumoshika si destaptazika apoi cam potzisa-ti dai seama .. dar daca nu si inca si are apucaturi stervoznye :crazy: :crazy: ... apoi nu am ideie nici eu ..
:lol:
 
multa prostime pe lumea asta .... casatoria are de-a face cu dragostea doar din prostia unora ...

mai degraba varianta lui Gitza cu spalatul coltzunilor :)
 
am citit gindurile tuturor si iaka si gind neo vinit si mie:
(Nae - referitor la necesitati) a aparut intrebarea atunci decizia de a crea o famile se bazeaza pe dragoste sau pe necesitate?! mmm, pe ambele totusi (spalatu coltzunilor) mai intii vine dragostea adica barbatul/femeia intilneste/isi alege partenera/ul se descopera o campatibilitate maxima intre ei in toate aspectele ;) si la un moment dat is dau sama ca se completeaza reciproc anume pe tem punktam care lea enumerat Nae si in continare simt ca le va fi mai usor sa treaca prin tot ghinele si raul imreuna. deamu care din astea doua predomina decide fiecare.
 
Da Tequila , pentru toate astea se casatoresc oamenii ....... sau poate doar pentru a li se organiza inainte de nunta o petrecere a burlacilor cu strippteuze sau stripperi , dupa preferintze . 8)


Ati facut tu si Zinaida rost de banii pentru marea dezbracare ? :wink: :D
 
Axxx , cyt imi plac femeile in prag de maritis !!! :D

Atat de constiente de apropierea sorocului ! Gata totdeauna de o ultima aventura fierbinte , sa mai puna inca fara remuscari mana pe undeva , sa mai ciupeasca macar odata un fundulets de mascul fara sa isi afecteze vreun statut de doamna respectabila . :crazy:

Tequila , nu te speria ca nu sunt chiar ultimele zile din viata ta aventuroasa . Are sa mai plece dragutzul de el si prin vreo deplasare , delegatie ceva , si o sa se mai iveasca ocazii . :wink:
 
Back
Top