....de zile si nopti linga Atlantic

Status
Not open for further replies.
oameni buni spunetimi si mie ce-s cu dintii estea de minte ca mor de durere....un medic brazilian mi-a taiat gingina ca sa-i faca loc sa iasa....si mai rau a facut... :-x
 
Ia un Lidocain sau un Analgin si o sa-ti treca!!!(tata este medic 8) .....asa ca faa cum ti-am spus...daca vrei sa nu ai dureri!!!
 
la mine s-a facut mai serios....mi-a taiat gingina si s-a facut puroi....acuma mi-am amintit ca trebuie sa -mi spal gura cu apa sarata....chiar are ceva efect......,dar mersi de sfat,deleanule :)
 
Sfaturile is bune ca-ntotdeauna ajuta si mai sunt si gratis.
Stii acum sunt fara o prietena stabila ( care sa stea la mine, sa-i fac mancare [ eu n-am incredere in mancarea altora], sa-i cumpar flori)
Acum e palpitanta viata ,desi ma simt la fel de liber , desi acum pot sa ascult doar muzica de care vreau eu ( nu care e noua pe piata), pot sa stau cu prietenii pana tarziu... pana ma apuca viata de c---e iar, totusi tanjesc dupa o simpla atingere feminina ( dar n-o sa renunt la plan). Bine ca s-a inventat masturbarea si nu jocul pe calculator in timpul cand n-ai parte de sex...
Eu acum n-am parte de sex, glumeam cu masturbarea, dar stii si tu ca orice gluma are un sambure de ... gluma
Desi am decis ca timp de 2 luni sa nu mai fac nici un fel de sex ( adica ca-n filmu 40 zile si 40 nopti, nici sarut nici masturbare)
 
ola

acuma t-iam citit mesajul....rau de tot o ducu tu.... :) ti-au lasat fetele...cred ca nu mai vor sa-ti faca mincare.....chiar mi-e mila de saracele fete.....dar m-ai bine spune-mi cum decurge planul 40zile fara...
 
Buna martie, sa stii ca credeam ca e o gluma filmu' cela.
insa sper sa ma descurc. deja sunt 20 de zile si totul poate o sa se implineasca. Desi cred ca in asa chestie nu-ti tre nimic vointa ... mie cred ca nu-mi trebuie , mi se pare ca nici nu prea am :wink:
Adica sa zic ca de-abia astept sa sar
 
salut

salutare haiduci si elena cosinzene...pe martie am inecat-o in atlantic....cred ca n-a mai ramas nimic din ea....doar amintirea trista a 447de zile si nopti linga atlantic...ne mai vedem. :ciupos: [/img]
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top