Declaratii de dragoste

  • Thread starter Thread starter jawa350
  • Start date Start date
Lika said:
Pentru IUBIREA MEA COOL:
Unde ai vrea sa ma atingi ?
Si cum sa ma cuprinzi?
Joker se va supara
Si la mare cu tine
Nu va mai vrea(stii tu ce) :P :P :P
Pentru iubirea ta cool?
In primul rand nici nu te cunosc...sau mai bine nu vreau sa-ti dezvalui identitatea......


As vrea sa te cuprind
Ca sa-ti simt caldura...
As vrea sa fiu aproape
Ca sa-ti simt rasuflarea...
As vrea sa te sarut
Ca sa-ti simt buzitele...
As vrea sa-ti vorbesc
Ca sa-ti spun ca te iubesc...
As vrea sa te fac printesa
Ca sa se inchine toti in fata ta.....



Sa mai continui? Draga.....alinutza?
 
Cool de unde atita romantism ? Te inspira tastatura?
Ar trbui sa-ti intoduci in computer un virus sexual care sa te satisfaca....
 
Lika said:
Cool de unde atita romantism ? Te inspira tastatura?
Ar trbui sa-ti intoduci in computer un virus sexual care sa te satisfaca....
De unde atata inspiratie? Am o fotografie langa mine...cu o fata.....si iaka asa imi vine si inspiratia...
 
eu n-am inteles cool... ce am eu cu toate astea... cu tine, cu Lika.... daca iti face asa mare placere sa-mi scrii poezii, atunci poti continua cool..... libertate deplina....
Lika eu vad ca tu esti o adevarata poetesa....cand voi avea nevoie de poezii romantice, de dragoste..... ma voi adresa la tine.... :wink: :wink: :wink:
 
AlbiNutza said:
eu n-am inteles cool... ce am eu cu toate astea... cu tine, cu Lika.... daca iti face asa mare placere sa-mi scrii poezii, atunci poti continua cool..... libertate deplina....
Lika eu vad ca tu esti o adevarata poetesa....cand voi avea nevoie de poezii romantice, de dragoste..... ma voi adresa la tine.... :wink: :wink: :wink:
Alinutza.....iubirea mea......eu deja printr-atatea am trecut....ca deja multe lucruri de pe forum le stiu :)
Poezii deja nu mai comp deoarece mi-am pierdut inspiratia ;) Hmm...sper ca in cateva zile imi revin, daca vad vreo fata in fustita alba pe strada ;)
 
Lika said:
Joker-Jokerica
Nu am eu chica
Cit despre apucat
Nu am ce sa fac
Daca asa tare ai vrea
Pe cool l-ai putea apuca
(de chica adica).. :D :lol: :lol: :lol:

.... ai chelie Lica :lol: ?
sa nu ai de mine frica...
am sa-ti cumpar o percica :D !
una mare sau mai mica? :wink:
 
Cool ma dezamagesti.....Pe tine te inspira o foto ,doar atit?Si atunci cind n-ai foto,ce faci? te pierzi? esti mort? :P :P :P :P
 
Ce sa-ti spun eu Jokercica
N-am nevoie de percica
Dar tu daca vei avea
Pe mine ma vei apela
Apropo unde nu ai par? :hahaha:
 
Pentru Eros
Ce e cerul fara soare? Un cer innorat
Ce e lacul fara apa? O pasune
Ce e furtuna fara vant? Un timp super
Ce-i iubirea fara tine? Fara cine?
 
Lika said:
Pentru Eros
Ce e cerul fara soare? Un cer innorat
Ce e lacul fara apa? O pasune
Ce e furtuna fara vant? Un timp super
Ce-i iubirea fara tine? Fara cine?
Lika, frumoas crias, se vede c ai pierdut din romantica care se pare ca am citit-o odineauri pe forum.
Nu m supr, c tot nu pentru tine a fost scris.
 
Lika said:
Eros Nu sunt craiasa,sunt REGINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
apropo nu mi-ai raspuns la intrebare.....
Lika....regina......nu pot sa raspund la intrebarile care mi se par non-sens.........tu vad ca ai inteles gresit poezia mea......nu era adresata tie....si nici oricarei fete de pe forum....
 
Esti o zeita, din cer coborata
...
Iubirea ta ma face sa traiesc,
Privirea ta ma face sa stralucesc,
Soapta ta ma face sa infloresc,
Sarutul tau ma face sa innebunesc... (Ch. V)
 
eros ai inteles gresit tu. intrebarea are sens dar tu nu-l poti patrunde...si apropo nu-mi trebuie poezioarele tale.nici n-am pretinsca-s pentru mine.si nu te mai lauda atita cu francezata
 
Lika....mon amour.....de unde ai luat-o c eu m laud cu franceza? Poate m laud cu germana? Poeziile care i le voi scrie eu, nimeni de pe forum nu o va putea face n felul n care o voi face eu.....nici chiar acel, joker....cci ale mele vin din inim! Sigur, inima mea ns aparine altcuiva!
 
Eros said:
Lika....mon amour.....de unde ai luat-o c eu m laud cu franceza? Poate m laud cu germana? Poeziile care i le voi scrie eu, nimeni de pe forum nu o va putea face n felul n care o voi face eu.....nici chiar acel, joker....cci ale mele vin din inim! Sigur, inima mea ns aparine altcuiva!


oooiiii mlea si grandomanie....beaeaaaaahahahha
 
Back
Top