Declaratii de dragoste

  • Thread starter Thread starter jawa350
  • Start date Start date
delta inaite de a spune versurile astea trebuie sa le inveti iar apoi daca vrei ca o persoana carei ii spui sa nu se plictiseasca mai faci shi niste gesticulatii... :grin:
 
coolgreetings:
da' de unte stii tu toate detaliile acestea? si cite poezii de dragoste ai spus persoanei iubite (nu accept numere subunitare!!) :smile:
 
Asta eu o data am scris cuiva, da n-o mai ajuns scrisorica la destinatzie:
"Mi s-a furat inima. Semnalmente: iubitoare, sensibila shi calda. Suspect: deshtept, frumos shi cu bani. Gasitorului multa dragoste.
PS. Nu cumva tu eshti hotzul?" :smile:
 
te

te iubesc ca un om incostient si iresponsabil! da sunt prostul tau iubit, care te adora te vrea stinsa si luminata de buzele mele de imbratisarile mele innrourate si de respiratia mea parfumata , te simt cum vrei sa fii a mea, tte miros de parca n-as avea decat mirosul tau in narile mele de crocodil care cu limba mea uriasa as vrea sa-ti spun te iubesc bla bla bla ti-a placut? :rusinat:
 
Lumina dragostei divine picteaza tabloul nemurii, launtrica rasuflare a timpului schizeaza imagnea ta impietrita adanc in suflet in care arde o luminita nemuritoare numai pentru tine, iubito...Te iubesc si-ti multumesc pentru ca existi...
 
as

as vrea sa te sorb sa te fac sa te tremuri inconstienta pe patul plin cu petale de trandafiri as vrea sa te stropesc cu simtirile mele beatitudinale, as vrea sa te sting si sa te aprind ca pe un foc launtric care se aprinde in mine si te arde ca pe o trestie innaltandu-se deasupra curcubeului si care in multe culori si lumini divine fantasmagoric soapte se aud strigand in noapte : te iubesc! :contempl:
 
someone

mai imi place de tine dar unde esti ca nu te vad deloc! :) si as cam vrea sa-ti fac o declaratie de dragoste: te ador ... dar unde-mi disparui?
 
Alex

Nu dispera.. sunt "undeva departe".... Cit priveste declaratia de dragoste...
Nu stiu daca esti capabil de asa ceva.. :oops:
 
Back
Top